Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék erőszakosan...

Hogyan tudnék erőszakosan fellépni emberek ellen?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem találom magamban. Valami blokkolja az agressziót, inkább féltem az embereket, minthogy képes legyek megütni őket bármilyen furán hangzik is. Van, hogy valaki felidegesít, de akaratlanul elfolytódik és később max beleboxolok a párnába, ordítok egyet vagy még ennyi sem. Mi baj velem?

2020. szept. 13. 13:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Az eröszakos fellépes nagyon negatív, bunkó dolog, minek akárnád megutáltatni magad másokkal, föleg, hogy elönyöd meg nincs belöle?
2020. szept. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Nézz rájuk szúrósan és mond hogy "mivan mivan mivan KÖCSÖG??!!" 😃
2020. szept. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki felidegesít, akkor eleve nem az a megoldás, hogy megütöd...az agresszió különben azokra jellemző, akiknek nincs elég intelligenciájuk ahhoz, hogy szóban elrendezzék a konfliktusaikat. Persze, ha önvédelemről van szó, az nyilván más tészta.
2020. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Magam vagy más védéséről van szó. Csak úgy nem mennék neki másoknak. Volt már olyan pl. hogy nagyon dúrván meglopott egy kollégám, aki ráadásul a képembe vigyorog azóta is mindennap, mert elengedtem ahelyett, hogy kificamítottam volna az állkapcsát.
2020. szept. 13. 13:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha felfüggesztett börtönt akarsz, akkor nyugodtan legyél agresszív...
2020. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

" Volt már olyan pl. hogy nagyon dúrván meglopott egy kollégám, aki ráadásul a képembe vigyorog azóta is mindennap, mert elengedtem ahelyett, hogy kificamítottam volna az állkapcsát."


Ez tipikusan az a helyzet, amikor NEM az eröszak a megoldás - azért ugyanis te kerülsz bíróság elé, hanem feljelentést kell tenni ellene!

2020. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy tisztában az önvédelem szó jelentésével.
2020. szept. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sétálj akár este a vasútpályaudvarok terén, ahol a kunyeráló "kisebbségiek", majd motiválnak az önvédelemre.
2020. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, ha az ember egyetlen érdekérvényesítő eszköze az ökle.
2020. szept. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

9

Van azért a láb is s egy pitbullnak te magyarázhatsz;)

2020. szept. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!