Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan viseltétek,hogy elmúlta...

Hogyan viseltétek,hogy elmúltatok 30?

Figyelt kérdés

Egyre jobban közeledik a 30. Születésnapom és teljesen ki vagyok még a gondolatától is készülve.

Úgy értem most még mondhatom,hogy huszonéves vagyok.

De utána ahogy betöltöm a 30 sose leszek már fiatal


Szóval ti hogyan viszonyultatok hozzá?



2020. szept. 15. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Egy 30 éves ember még fiatal.... Én is 30 előtt vagyok, ez az élet rendje, minden kornak megvannak az előnyei szerintem, nem szabad a múltban élni.
2020. szept. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem érdekelt, mert boldog voltam.
2020. szept. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem éreztem semmi rosszat! Akkor teljesen fiatalnak éreztem magam! Inkább 40 évesen gondolkodtam el.
2020. szept. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Évről évre jobb az életem, szóval nem éltem meg rosszul. Nekem a huszas éveim első fele nagyon nehéz és szar volt, szóval most sokkal jobban érzem magam, mint akkor, nincs kevesebb energiám, nem darált be a mókuskerék, nem kell, hogy fiatalabb legyek, most is annak érzem magam, nem vágyom vissza a múltba. A 30. szülinapomon pedig kipipáltam egy gyerekkori álmot a bakancslistámról :)
2020. szept. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Annyira nem élem meg rosszul, bár egyre jobban foglalkoztat, hogy változik az arcom idővel.:D Nekem ezt kéne elfogadnom inkább, hogy ez az élet rendje. Picit az is szokott zavarni, amikor arra hallok utalást, hogy a nő 30 felett "döglött hús".:/
2020. szept. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy kikészülsz-e miatta vagy sem, minden egyes nappal öregebbek leszünk. Nem érdemes erre ekkora figyelmet fordítani. Mármint, ezt úgy értem, nem érdemes emiatt aggódni, szorongani esetleg szomorúnak lenni. Nem tudjuk befolyásolni, és akor érdemesebb már vagy figyelmen kívül hagyni, vagy pozitívan fogadni. Hisz teljesen értelmetlen olyan valami miatt keseregnünk, ami ellen szó szerint semmit se tehetünk. És a korunk az pont ilyen.

Viszont, ha úgymond félsz az öregedés külső jeleitől, használd a lehetőségeidhez mérten a legjobb anti age termékeket, étkezz egészségesen és mozogj minden nap. Mert van, amit megtehetünk magunkért :)

2020. szept. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Paráztam előtte eléggé, aztán fél évvel a 30. szülinapom előtt meghalt anyukám, és csak az volt bennem, hogy még 50 évesen is fiatal lennék ahhoz, hogy anya nélkül éljek, és ő is fiatal volt ahhoz, hogy 50 évesen meghaljon, úgyhogy ez átrendeződött bennem.
2020. szept. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
50 plusz, most kezdődik az élet :)
2020. szept. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Őszintén? Én is teljesen kivoltam a gondolattól is, de rájöttem, hogy ugyanúgy érzem magam, mint 29 évesen. :D ugyanúgy nézek ki, ugyanolyan hülye vagyok, nem változott semmi.
2020. szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Fuuu, én is nagyon kivoltam, úgy éreztem vége a fiatalkornak, bezarulnak az ajtók, a B oldal forog, máshogy néznek majd rám a fiatalabbak..

...egyébként nem is tévedtem, csak ez fokozatosan történt már 30 éves korom előtt is, ahogy elkezdtem dolgozni, aztán lett gyerekem, és tényleg uncsiznak látnak a 20 évesek, azt sem értem miről beszelnek a tinik, alig tudok találkozni a barátnőkkel... Hu ez most panaszkodosan hangzott :D de szeretem az életem, de néha eszembe jut hogy atyám már elmultam 30?! Aztán 31nel elmúlt a fájdalom :D

2020. szept. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!