Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés élni?

Milyen érzés élni?

Figyelt kérdés

Miben különbözik ez mástól? Egy élettelen dologhoz képest miben több, vagy mennyiben másabb? Egyáltalán, jó dolog élni? Halandó test határozza meg a működés hosszát, ez nem félelmetes?

Kérlek, ti, akik éltek, fejtsétek ki, hogy milyen érzés életben lenni!



2020. szept. 17. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
A legjobb dolog élni.
2020. szept. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hova születtél,milyen anyagi körülmények között élsz.

Én azt szoktam mondani,hogy csak lakni jöttem a világra nem élni.

Az élet ott kezdődne,hogy nincs gondom semmire csak arra,hogy élvezem a létezést.

2020. szept. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem voltam soha élettelen, így nincs összehasonlítási alapom.
2020. szept. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Te nem élsz???
2020. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívjátok a clericeket, elszabadult egy élőhalott!
2020. szept. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az élet fogalma mindenkinek más. Sok embernek sajnos az élet annyi amennyit ez a valóság megfogalmazott és definiált. Megszületsz, kisgyerekként kíváncsi vagy mindenre, élsz, virulsz, szórakozol, örömteli vagy, aztán jön a tinédzser korszak, suli, munka, nyugdíj és a halál. Ez jelenleg a valóság amit sokan élnek de az élet nem ez. Az élet az a teremtésről szól amit mindig is csináltunk, tettünk. A generálásról, a felfedezésről és az életed kiterjesztéséről. Nem tudom észrevetted-e hogy ha unatkozol, nem mozogsz, nincs inger, az agyad jár mint az állat. A múltba, jövőbe, gondolkozol,kreatív ötleteid vannak. Szóval ez egy folyamatos áramlás, változás és felfedezés. Természmétesen ez nem minden emberre igaz, csak az emberiség 50%-ra.
2020. szept. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ, milyen adottságok vannak meg körülmények. Nagyon nem mindegy. Mert ha valaki semmiben sem jó annak pl szar élni szerintem. Aki meg sikeres annak jó. Az se mindegy hova születik.
2020. szept. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
@5 Szerintem csak az 51 es körzetből szökött ki
2020. szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó, amikor átjár az élet. Az életben levés önmagában semmi.
2020. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!