Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Átlagosan az emberek mennyi...

Átlagosan az emberek mennyi pénzt költenek egy nap ételre,italra?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hogy többet vagy kevesebbet költenek mint én,illetve mindennap meleg ételt is esznek és jól is laknak e belőle?

2020. szept. 19. 12:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ha nem otthonról viszek munkába akkor egy ezres kb. a kaja max 1500(akkor az már nassolnivalóval együtt van). víz meg mindig van nálam, általában csak új flaska miatt veszek másikat :D

ha már vacsi sincs otthon, hanem útközben, akkor egy átlag burgerking vagy valami más szutyok áron kell kalkulálni. (3ezer körül, de volt, hogy 5öt hagytam ott 1magamra)

kávét otthon iszom, melóban ingyen is lehetne (nem szoktam).

2020. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Pupusz ***** válasza:
Mi öten vagyunk, nekünk kb. 2000Ft/nap/fő. Az ebédet rendeljük, az ebből 1200-1300Ft/fő. Ebben benne van a hétvégi kaja rendelés, főzés is, mert a hét közbeni reggeli, vacsora általában nem tesz ki fejenként 700-800Ft-ot, de a rendelés kb. 1200-1500Ft/fő hétvégén. Havi szinten számoltam.
2020. szept. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

3 fős család, ~100 ezer/hó, fontos információ, amit sokan elfelejtenek, hogy senkitől nem kapunk soha semmit, nincs nagyinál ebéd minden hétvégén, ami csökkentené a költségeket.

A kertben van ez az, de arra is költeni kell, meg iszonyú meló.

A 3 főétkezésből 2 biztosan meleg, általában a reggeli és az ebéd, de sokszor a vacsi is. Rájöttem, olcsóbb a lapcsánka, mint egy szalámis, sajtos szendvics.

Valamint még hozzátartozik, hogy minőségi ételeket veszünk, és ami luxus, az a gyereknek a sós nasik és mindhármunknak az édesség kb. 10 ezer havonta...


Ja, és ebben az innivaló is benne van, többnyire csapvizet iszunk és fekete teát, talán havi egy szörp.

2020. szept. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#13 a havi 100 ezer nem is sok ha 3 felé osztjuk.Fejenként 33 ezer forint,tehát naponta 1100 Ft körül van.
2020. szept. 25. 16:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!