Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet kezdeni az alkalmenk...

Mit lehet kezdeni az alkalmenként, "rohamszerűen" rámtörő hipochondiával?

Figyelt kérdés
Legtöbbször éjjel jön, és ugy szokott történni hogy észlelek egy tünetet, ami aztán teljesen elborítja az agyam. Nem tudok, nem is merek elaludni,nehogy álmomban érjen a halál, és tudjak szólni ha rosszabbra fordul az állapotom. Amúgy minden rendben velem, de ez egyszer-egyszer megkeseríti egy éjszakámat. Valakinek volt már hasonló?

2020. szept. 20. 03:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem hipohondira, hanem pánikbetegség.

Írass fel az orvossal egy minimális erősségű xanaxot, és ha ilyet érzel, be veszel egyet. Ne minden este, csak amikor felébredtél erre. Csodákra képes.

Aki ellenzi a xanaxot, és homeopátiás, vagy gyógynövényes szereket ajánl, az még nem érezte ezt igazán. Nekem volt. 16 éves koromban kezdődött, túl vagyok a harmincas koromon. 23 voltam, amikor egy orvos tanácsolta az orvosságot. Előtte párszor betaxiztam az ügyeletre, és párszor kihívtam az orvost magamra.

Nem lettem függő, és kb. havonta egy-két alkalommal van szükségem a Xanaxra, így pedig abszolút jól kezelem az egészet. Egy próbát neked is megér!

2020. szept. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szedjél valeriana relaxot
2020. szept. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hallucinációk alvási paralízis közben | crescendo

crescendo.hu › hallucinaciok-alvasparalizis-kozben

2006. okt. 5. - Nem feltétlenül járnak együtt a bénulással, sőt, néha az alvási ... érzékelése mellett gyakran fordulnak elő hallási hallucinációk is. ... ébren voltam,mondanom sem kell,hogy utána nem mertem aludni. ... Nekem is szokott néha lenni. ... hogy jön valaki ezér megprobáltam felülni de ugye nem tudtam..az egyik ...


11 misztikus dolog, ami alvás közben történhet veled | Kuffer

kuffer.hu › 11-misztikus-dolog-ami-alvas-kozben-torte...

2017. okt. 2. - Felébredsz az éjszaka közepén, s nem tudsz megmozdulni. Emellett ... jelenik meg, s ez lehet az egyik oka, hogy nem akarnak aludni. ... Általában azok az emberek, akik beszélnek álmukban, még csak nem is tudnak róla. ... A férfiak és a gyermekek körében fordul elő a legtöbbször, az oka pedig a stressz.

2020. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!