Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még huszonéves, aki nem...

Van még huszonéves, aki nem szereti az alkohol ízét?

Figyelt kérdés

Anyukám szerint gáz, véleménye szerint igyak bambit csatos üvegből..

Szerintetek?



2020. szept. 21. 18:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%
Én sem az ízét szeretem, hanem a hatását.
2020. szept. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Van. Huszonegy éves vagyok és már vagy két éve nem ittam semmi alkoholt, ráadásul a szénsavas üdítőket sem szeretem. Én csak akkor iszom, ha van valami összejövetel/buli és csak is azért, hogy a többiek ne piszkáljanak miért nem iszom semmit sem.
2020. szept. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
23%
Anyu nagy piás? 😄
2020. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit lehetne rajta szeretni, szerintem aki issza, az nem az íze miatt teszi.
2020. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudom mit lehet rajta szeretni. Kizárólag nagyon különleges kézműves söröket, fröccsöt, cidert vagy bort vagyok hajlandó inni, ha -alkoholról van szó. A többi szörnyű - a hatása pláne, utálom a becsiccsentséget, a részegséget, de a másnapot a legjobban.

Hétköznapokban is vizen kívül csak teát, kakaót és házi limonádét iszom.

/L

2020. szept. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

22 éves vagyok és utálok mindent, amiben alkohol van.

Amúgy átérzem a helyzeted, az én anyám is mindig beszólogat emiatt, a családi összejövetelek alkalmával mindig órákig hallgatom, hogy helyettem kell szégyellnie is magát, amiért nem pálinkázok a többiekkel. 🥺

22L

2020. szept. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Valojaban senki sem szereti, mindenki csak megjatsza magat a tarsadalmi elvarasoknak megfeleloen. Mindenki tudja, hogy pont olyan gusztusatalan alkoholos izu, szagu mint ablaktisztito, vagy a kezfertotlenito.
2020. szept. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
28 vagyok, nem szeretem, 1-2 szer kóstoltam pár éve sört, bort, de nem izlettek, a pezsgő sem, a szaguktól is rosszul vagyok. Minden családi összejövetelkor kínálgatnak, még úgy is, hogy tudják, hogy nem is iszom és autóval is vagyok, direkt csinálják. Párom sem iszik, ő 26 éves.
2020. szept. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretek semmiféle alkoholt, sosem iszok. Még akkor sem, amikor jönnek nagy pofával, hogy igyáámá, meg ez orvosság, stb.
2020. szept. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem, de sokat ittam 20 és 30 éves korom között a hatása miatt. :D Aztán egy idő után már finnyás lettem csak két-három féle piát ittam, egy féle rövidet és kétféle hosszabbat. Mostmár egyáltalán nem iszom rövidet csak ha van valami alkalom és max egyet. Illetve áttértem a gyümölcsborra és nyáron néha egy-egy cider csúszik le. Ennyi. Ezek nem a tipikus szájösszehúzó piák.
2020. szept. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!