Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka annak, hogy ennyire...

Mi az oka annak, hogy ennyire látszik az emberek tekintetén, hogy rossz szándékú-e az illető?

Figyelt kérdés
Kb. 99%-ban meg lehet állapítani az ember tekintetéből, nézéséből, hogy hogyan fog megszólalni és milyen a lelkivilága, illetve szándéka.
2020. szept. 22. 13:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. A leghíresebb náci gyilkosokat is sokan kedves, szelíd, jó lelkű családapának nevezték.
2020. szept. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem mindig megmondták, hogy elsőre azt hittek, komoly, búvalb..szott ember vagyok, mert mindig olyan komolyan, szigorúan nézek.


Aztán megismernek és csodálkozva mondják, hogy teljesen másnak gondoltak nem viccelődős, nyitott embernek.

2020. szept. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Pont hogy nem lehet megállapítani. Egyszerűbb, ha nem is figyeled. Ne ez alapján ítéld meg az embereket, ahhoz, hogy meg tudd ítélni, meg kell ismerned.
2020. szept. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

És ha én azt mondom hogy engem még sose vert át szélhámos? Mert akármilyen kedvesnek, becsületesnek és nyíltnak tűnik, akkor is zsigerből érzem ha valami nem oké vele? A szeme villanásában van valami? Szerintem nem vagyok ezzel egyedül.

Mindemellett igazatok van akik azt írjátok hogy a szélhámosok megnyerőek és behízelgők, de higgyétek el hogy sokan érezzük a belőle áradó taszítást.

Nem volt még bántalmazó pasim se.

2020. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy Ted Bundy csaja se volt vak vele kapcsolatban, csak szerette és hinni akart neki, vagyis ez inkább valami beteges függés volt. De tudta nagyon jól hogy nem oké a csávó.
2020. szept. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Vannak azért önbecsapós esetek is: pl.: van egy sérült ember, aki elsőre A, vagy nagyon rossz állapotban van, de épp, hogy nagyon okos, művelt, vagy B, nem feltétlen látszódik rajta a sérülés foka, de a megnyilvánulásai során ez kiderül.
2020. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!