Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire tartjátok intelligens...

Mennyire tartjátok intelligensnek saját magatokat?

Figyelt kérdés
Elsősorban nem műveltségre célzok, inkább józan paraszti észre, jó érvelési készségre, logikus gondolkodásra, mély beszélgetések folytatására való alkalmasságra, ilyesmire. Ha belevisztek egy kis szubjektivitást a fogalom értelmezésébe, az nem baj, nem is tudnám elkerülni, úgyhogy légyszi, hagyjuk most a szokásos "nincs is olyan, hogy intelligencia, mindenki számára mást jelent" típusú kommenteket.

2020. szept. 24. 17:44
A kérdező szavazást indított:
Zseni vagyok, mindenféle elfogultság vagy nagyképűség nélkül.
Zseni nem vagyok, de az átlagnál feltűnően intelligensebb, jó képességeim vannak.
Az átlagnál valamelyest intelligensebb lehetek, de nem számottevő/szemet szúró mértékben.
Átlagos intelligenciájúnak érzem magam.
Az átlagnál valamivel kevésbé lehetek intelligens, de nem számottevő/szemet szúró mértékben.
Értelmi fogyatékos nem vagyok, de jól érzékelhető, hogy az átlagosnál alacsonyabb az intelligenciám.
Meg merem kockáztatni, hogy szellemi fogyatékosságom van.
98 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%
Még nem érkezett sok szavazat, de mindent elmond az ego természetéről, hogy átlagosnak senki nem gondolja magát :)
2020. szept. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Egy átlagos idomitott cerkóf majom szintjén van a szellemi szintem. A ceruzát kanalat szépen fogom.
2020. szept. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Most eszembe jutott a Karib Tenger Kalózai kalóztanácsa...


Egyébként te is "itt" gyűjtesz a szociológia dipl.munkára?)

2020. szept. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Második komment ütős. Együtt érzek veled.😂😂
2020. szept. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Nekem 290 az IQ-m, de csak 120-at használok, hogy ne tűnjek nagyon ki.
2020. szept. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Néha arra gondolok, hogy túl sok mindent tudok a világról és kevesebb intelligenciával sokkal boldogabb lennék az egyszerű valóságomban.
2020. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
Az országban,ahol 80 is elég?
2020. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
125-ös iq-m van csináltam iq tesztet habár az nem tudom mennyire tükrözi a valóságot
2020. szept. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Számlák fizetéséhez elég a 60 is
2020. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha rajtam mult volna csak, az ösember ma sem talàlta volna fel a tüzet.

Es akkor az àramrol, bicikliröl jarmüvekröl repülöröl mosogepröl betonhàzakrol nem is beszelve.

Ha kidobnànak közejük még én tanulnék tölük sztem. Csillagok àllàsàbol a teret, nap àllàsàbol az idöt, hogyan halasszunk vadàsszunk, habàr a nyílig biztos eljutnék ha már egy fegyvert sem tudnék letrehozni

2020. szept. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!