Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek! Mit jelent számotokra...

Hölgyek! Mit jelent számotokra a "Férfi" mint fogalom?

Figyelt kérdés

Itt ,most nem feltétlenül a szexuális vonzalomra gondolok, hanem mondjuk egy báty, vagy apakép. Esetleg egy ismerős férfi, aki nem az eseted, de mégis azt mondod rá, hogy "igen, ilyen egy igazi férfi"

Szóval mi kell nektek ehhez? Akár külsőleg, akár belsőleg értve. Remélem érthetően fogalmaztam. Ha a korotokat leírjátok azt megköszönöm!



2020. szept. 26. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Jason Momoa
2020. szept. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Én a 40 es korosztályt erősítem. Mácsai Pál például nagyon férfi.
2020. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Nálam inkább személyiségben nyilvánul meg. Határozott és magabiztos (nem görcsöl rá mindenre), de nem agresszív.

Kiáll az elveiért, de képes meghallgatni a másik fél véleményét is és beismeri, ha esetleg tévedett. A vita nála nem veszekedés.

Intelligens és van humora. Nem csak más embereket tud pocskondiázni.

Az ígéreteit be is tartja...

Megvalósítja (legalábbis megpróbálja) az álmait. Mindenki ismer szerintem olyan embert, aki nagyban hangoztatja, hogy megtanul egy új nyelvet/szakmát/hobbit, aztán hisztériás rohamot kap és őrjöngve neked ront, ha felhívod a figyelmét arra, hogy most van szabadidő, hajrá.

Kedves. (Nem hátsószándékból)

Törődik magával. Nekem ebbe beletartozik, hogy nem hordja egy hétig ugyanazt az alsógatyát és az is, hogy eljár valamit (bármit) sportolni heti 1-2 alkalommal és odafigyel valamennyire az étkezésére (a zöldség és gyümölcs nem a pokolból való, míg a Meki nem a mennyből). A fél évente esedékes fodrász, megfelelő időközönként borotválkozás, napi 2x fogmosás is sokaknál már kiveri a biztosítékot...

És végül állatbarát. Nem rühes korcsoknak tart más élőlényeket :)

Nem zavarja, ha a nőnek magasabb a végzettsége/jobb a fizetése, mert kellően magabiztos (visszautalva az első kritériumra), így nem érzi magát elnyomva ettől.

Hirtelen ennyi jutott az eszembe :)

2020. szept. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Huseges, odaado, tisztesseges, udvarias ferfi, aki kiall a sajat es a szerettei igazaert. Vedelmezi a csaladjat es nem hiu, egocentrikus. Egyenloen banik az allatokkal is es odafigyel a kornyezetre. Szamomra ezt jelenti, ha valakire azt mondom, hogy na o egy igazi ferfi.
2020. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért elsőre benyomni egy Momoat, az övön aluli volt ám kedves Hölgyem! De majd próbálkozom!:)


De a viccet félretéve köszönöm a válaszokat!

2020. szept. 26. 23:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Laza, lehet vele viccelődni, ugyanakkor véresen komoly, ha a helyzet megkívánja. Állja a szavát, meg lehet bízni benne. Nyugodt, nem kapja fel mindenen a vizet, nem szorong és aggodalmaskodik állandóan. De nem is közönyös vagy érzéketlen.
2020. szept. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Belsőleg: talpraesett, megbízható, jó problémamegoldó képességű, biztonságot nyújtó, meg tud védeni, akár szóban, akár fizikailag, intelligens, jó humorú, laza, de érzi mikor kell komolynak lenni. Tud felelősséget vállalni a szavaiért és a tetteiért és tud társaságban viselkedni. Udvarias.


Külsőleg nekem: magasabb nálam, lehet borostás, ne legyen szőrtelen! Nekem nagyon gyengém az erős, izmos alkar :)

2020. szept. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és 25 éves voltam.
2020. szept. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!