Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lesz COVID19 vakcina, mi a...

Ha lesz COVID19 vakcina, mi a garancia hogy működik és biztonságos?

Figyelt kérdés

Mert oké, nagyon jó hogy kifejlesztették meg minden.


De mi van ha valakinél egészségkárosodást okoz, akár évekkel később?


Tehát többet árt mint használ. Ki vállalja ezért a felelősséget?



2020. szept. 27. 14:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%

21:11

" Egyetlen komolyabb gyógyszergyártó sem vállalná be, hogy piacra dobjon egy olyan vakcinát vagy gyógyszert, ami káros lehet."


Neked kár az orvosira járnod, ha már most ennyire hülye vagy, hogy azt állítod, hogy gyógyszerek nem károsak!

2020. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
30%
#11 mesélj, melyik gyógyszer káros kire és miért. Taníts, mester!
2020. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
21%

A tobbi oltas is igy mukodik.

Kutatas kutatas llatkiserletek aztan emberkiserletek aztan altalaban ha nem valami nagyon durva betegsegellen talaltk kiakkor eloszor nem kotelezo aztn kotelezo lesz.


Puding probaja az eves. Sajnos a jelenlegi oltasoktol is jarhattal volna porul gyerekkent vagy majd fog a te gyereked. De az olyan elenyeszo ahhoz kepest, hogy kozben hanyan nem fognak cserebe megbetegedni, nem lesznek jarvanyos es nem halnak meg az adottbetegsegbe, hogy nem fognak keblukre vonni, ha tiltakozol.


Egyebkent meg ha ennyire nem bizol a tudomanyban, akkor hogy vagy kepes a lakasban vagy az utcan nem rettegni es nem azt lesni ki lesz a felelos, ha rad dol egy lampaoszlop, kigyullad a busz, meghalsz a csapviztol mert valami beszwnnyezi stb.

2020. szept. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#8 az ilyen vàlaszok miatt fèlek orvoshoz menni.

Ha valaki mèg nem làtott szèp nőt, az nèzzen meg egy gyògyszerügynököt. Huszonèves, hosszù hajjal, baba- arccal, magassarkù cipőben, sok ajàndèkkal a kezèben (pl.utazàs). Àpolònő vagyok, szòval tapasztaltam rendesen.

Itt talàltam is egy vallomàs, ha nem hinnètek el:

[link]

2020. okt. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#1 a többi oltàst màr generàciòkon keresztül teszteltèk.
2020. okt. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A 8-aska csak hazudja, hogy orvosira jár!
2020. okt. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
69%

Mai hír, hogy -két napon belül- már a második USA gyógyszergyárat állították le a humán tesztelés (azaz embereken tesztelés) közben, az előfordult döbbenetes mellékhatások miatt.


Kérdés, hogy azoknak a vakcináknak milyen mellékhatásai lesznek amiket majd engedélyeznek?!

2020. okt. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#16 én bárkivel nagyon szívesen vitázok, ha a kommentem tartalmára reagál kulturált módon és nem a személyemet kérdőjelezi meg a felszínes, vélt információi alapján.
2020. okt. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem "vélt", hiszen bemutatkoztál !

Nincsen időm agykárosultakra.

2020. okt. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!