Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem visz magával semmily...

Miért nem visz magával semmilyen táskát az emberek nagy százaléka, amikor vásárolni megy?

Figyelt kérdés
Morogni tudnak amiatt, hogy fizetni kell a szatyorért, de az nem jut eszükbe, hogy vigyenek magukkal otthonról valamilyen táskát, hogy haza tudják vinni az árut, ha úgy tervezik, hogy vásárolni mennek.

2020. okt. 3. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindig viszek, általában többet is. Ha mégis előfordul, hogy olyan méretű dolgot veszek, pl. konyhai törlő, mosószer, ilyesmi, hogy nem fér el abban, amit vettem, akkor veszek helyben zacskót, de azt utána többször is felhasználom, amikor meg már kezd tönkremenni, szemetesnek használom, pl.
2020. okt. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van fixen az oldaltáskámban emiatt egy vész táska, de ha tudom hogy vásárolni megyek akkor amúgy is viszek magammal.
2020. okt. 4. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
őszintén én sokszor elfelejtem, de nem szoktam morogni a szatyor miatt
2020. okt. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
Tervezett vásárlásra külön viszek de az impulzusvásárlások miatt egy ilyen összecsomagolható mindig van nálam.
2020. okt. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!