Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van így vagy csak én?...

Más is van így vagy csak én? Szabadnapomon megtehetném, hogy semmit se csinálok, de engem az nyugtat, hogy csinálok valamit.

Figyelt kérdés
Tetszik, hogy minél több dolgot el tudtam intézni. Házimunkában például az autó takarítás, ami nem mindennapos. Hétköznap kevesebb idő jut ilyenre, mert dolgozok, nyelvet tanulok itthonról messengeren, edzek és azt is itthon, kutyával sétálok. Hétvégémet nemhogy pihenéssel tölteném, nem bírok csak lenni.
2020. okt. 4. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok
2020. okt. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
így van. de nekem a semmittevés is aktív elfoglaltság. bambulni és lazsálni is tudni kell
2020. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hol így, hol úgy.

Zömében én is pörgős vagyok, de van amikor kell a nyugodt pihenés, a csend, a későn kelés. Nálam ez 70+30%-ban tapasztalható a pörgés javára.

2020. okt. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem köt le a filmnézés annyira, mintha csinálnék valamit. Leülök és eszembe jut valami, amit lehet csinálni és fel is kelek. Ritka az, hogy egy helyben tudok lenni. Ez beteges szerintem egy kicsit.
2020. okt. 5. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!