Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennek mi lehet az oka?

Ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Egy fiúval összevesztünk, 10 évig a legjobb barátom volt, ő sértett meg, tudja jól ő is, azonban nem akar bocsánatot kérni, hallottam hogy azt mondta hogy csak akkor fog velem szóba állni ha majd én kezdem. Úgy tesz mintha ki akarna lwpni az életemből, pesig előtte mindig jött utánam, mindent velem akart csinálni, mellém ült mindenhol, dicsérgetett hogy tehetséges vagyok meg ilyenek. Most úgy tesz mintha nem érdekelném, de visszahallom hogy kérdezgeti rólam a barátainkat hogy miket mondok mikről dumálunk, még a tanárainkat ia meg szokta rólam kérdezni
2020. okt. 5. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Talan tobbet erez irantad.
2020. okt. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
és hány évesek vagytok? 12?
2020. okt. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet egyszeruen csak megunta, hogy lohol utanad allandoan es ugy erzi, visszafele ez nem ervenyes, kivancsi, hogy vajon te is teszel-e valamit kettotokert, nem csak o.

Igen, az is benne van a pakliban, hogy tobbet erez irantad es elege lett a remenytelen loholasbol.

Nem lehet ugy tanacsot adni, hogy ilyen kodosek a korulmenyek, peldaul az is fontos informacio lenne, hogy miert bantott meg? Mivel bantott meg? Mi volt ennek az elozmenye?

2020. okt. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!