Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne a rendkívül...

Hogyan lehetne a rendkívül molett nők önbizalmát helyreállítani,növelni?

Figyelt kérdés
Úgy tapasztalom,hogy nagyon nehéz ismerkedni erősen túlsúlyos hölgyekkel,mert bezárkóznak,nehezen hiszik el,hogy tetszhetnek egy normál alkatú vagy sportos férfinak is.Tudom,hogy a sok kritika miatt megy el az önbizalmuk,de hogyan lehetne ezen változtatni?Mit tehetünk,hogy elhiggyék,hogy lehet átlagosnál jobb kinézetű partnerük is?

2020. okt. 8. 08:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
A rendkívül molett egy álszent kifejezés a kórosan elhízottra. Pár nagyon ritka kivételtől eltekintve ( betegség) ezek a nők lusták, de zabálni nagyon szeretnek. Aki önbizalmat akar, az sportoljon, diétázzon, fogyjon le, nem kell felmentést adni a lustaságra. És az egészségügyi problémákról most nem is beszélek.
2020. okt. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
13%
En ugy tapasztalom a molett nök sokkal dumasabbak lazabbak es nevetösek es könnyü öket felszedni
2020. okt. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem egyszerű, őszinte bókkal, hogy milyen csinos, de jól néz ma ki.


Nem szükséges részletezni, az csak ronthat a helyzeten.

2020. okt. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, őszinte leszek: a hozzád hasonlók nem segítenek a dolgon.

Tudom, hogy te pozitív tulajdonságként értékeled a fétised, de nőként mondom: ez az érdeklődés inkább riasztó, nem bók. Van párom, aki azzal együtt szeret, amilyen vagyok. De ha valaki azért kattanna rám, mert de jó, kövér vagyok, és egyek még meg a többi, ami a kérdéseidben szerepel, ott baromi gyorsan fordulnék ki az ajtón. Te ugyanúgy tárgyiasítod a nőket, mint azok, akiknél csak a nagy mell a lényeg, vagy kidobják a csajt, ha felszed öt kilót.

Nem a nőt látod a másik félben, hanem a kétlábon járó fétist, és ez taszító. Nagyon.


A testsúly egy tulajdonság, amit nem rajongani vagy undorkodni kell, hanem elfogadni, mint a magasságot vagy a szemszínt. Abban is vannak preferenciák, mégse indulnak hadjáratok a kékszeműek ellen. Ha így kezelné a világ a testsúlyt is, akkor lenne meg az önbizalom mindenkiben.

2020. okt. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Jo a neved...🙄
2020. okt. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Talán nem kell ajtóstól rontani a házba, először csak mint ismerős, majd mint közelebbi barát... fokozatosan engedd, hogy megismerjen, hagyj időt magadnak is, hogy jobban megismerd, és utána majd mindkét részről alakul az érzelem is. Ha igen, akkor az hosszú évekre fog szólni.

Ha ilyesmiben nem gondolkodol, inkább ne udvarolj neki.

2020. okt. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

1-es: Rengeteg kövér nő van,aki nem a sok evéstől hízott meg. Legtöbbjük nem is lusta tapasztalatom szerint.

4-es: Értem amit írtál,de nem tudok mit tenni,a rendkívül nagy nők tetszenek.Az átlagos alkatúak egyáltalán nem vonzanak.Mi mást írhatnék,ha ez az igazság.

2020. okt. 8. 09:10
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Ne tárgyiasítsd a nőket, és kezeld őket ugyanolyan nőkként, mintha 50 kilósak volnának. Ennyire egyszerű.
2020. okt. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hogy érted,hogy ne tárgyiasítsd?
2020. okt. 8. 09:20
 10/22 anonim ***** válasza:
17%

#1-est lepontoztátok, pedig teljesen igaza van. Azok az emberek, akik elhíznak, vagy rosszul táplálkoznak, hízlaló ételeket esznek, vagy sokat, vagy egyszerűen csak lusták.

Az egy dolog, hogy a kövérség mennyire szép vagy nem szép, de mindenesetre nagyon egészségtelen.

2020. okt. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!