Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Shifteléssel kapcsolatban...

Shifteléssel kapcsolatban tudnátok tippeket adni?

Figyelt kérdés

probaltam keresni guglin par cikket de magyarul sehol nem irnak rola, az angolt meg meg csak tanulom, es vannak hianyossagaim, ezert nem akarom megkockaztatni hogy valamit rosszul ertelmezek aztan elbaszom az egeszetxd


5 napja probalkozom, eddig meg nem sikerult. Probaltam mar kulonbozo methodokat, meditalok elotte, subliminalokat hallgatok kozben, es mindig eljutok addig amikor mar viszket mindenem meg eros fenyt latok, de rendesen shiftelni soha nem sikerul. Valoszinu csak ido kerdese es menni fog, de addig is (csak aki vagja mirol van szo) tudna par tippet adni?


faszsagokat olyan emberektol akik nem is vagjak mirol van szo nem kerek koszi


btw sry a kategoriaert, csak nem nagyon tudtam hova lehetne ezt beraknixd



#shift #shifting #kivant valosag #desirded reality
2020. okt. 10. 17:25
A kérdező szavazást indított:
Mi a banat az a shifting?
En vagom mirol van szo, de meg soha nem probaltam
en mar shifteltem, irok tippet lol
idk mi ez, de nem is erdekel
77 szavazat
 1/10 anonim válasza:
100%
szünetelj egy kicsit mert sok energiába kerül és igyál vizet :) maradj 1 methodnal egy hetig kb és ha nem megy akk válts és próbálj meg egy újat
2020. okt. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Vannak módszerek ahol nem kell elaludnod, vannak, ahol igen, erre is figyelj. A módszereket kombinálhatod is, de ne váltogasd őket folyton. Ha gondolod írj privátban ha vannak még kérdéseid
2020. nov. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
90%
Nagyon hosszú folyamat, 5 nap alatt szinte senkinek nem sikerült, általában 2 hét után szokott, én 2 hónapnál tartok, és még semmi. Légy nagyon nyugodt és szünetelhetsz is, ha kimerültnek érzed magad, az eredményen nem változtat. Legy mindig hidratált. Milyen módszerekkel próbálkoztál eddig?
2020. nov. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Sziaa! Nézd meg a @shifting_hungary TikTok illetve Instagram oldalt! :D
2020. nov. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Jó úton haladsz, de kérlek ne mondj olyanokat hogy "soha nem sikerül", ez a gondolkodásmód hátráltal a legjobban.
2020. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
hátráltat*
2020. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
94%
Egy methodot használj addig amíg nem sikerül szerintem. Én a raven methoddal kétszer shifteltem, de van egy úgynevezett no method van rá külön subliminal az nagyon egyszerű csak el kell aludnod. Nekem azzal elsőre sikerült. Négyes már írta, de a @shifting_hungary tiktok oldalán nagyon jól elmagyarázzák. Sok sikert! (:
2021. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kepzelj el egy képet es zuhanj bele

Kezdj el mozogni de ne az igazi testeddel

Kezdj el forogni

Forogj bele az álomképbe

2021. jan. 5. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
SZIASZTOOK!Valaki tudna segíteni hogy mik azok a methodok? Köszönöööm!!
2021. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

utsónak:)

A method az egy módszer aminek a segítségével könnyebben eljutsz a kívánt valóságodba, nagyon sok van belőle, találhatsz youtube-on is bőven, de metódus nélkül is lehet shiftelni

2021. márc. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!