Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent számodra a facebook...

Mit jelent számodra a facebook-os,közösségi oldalas képmutatás ? Tudnál példákat,sztorikat mesélni róla ? Elítéled vagy van létjogosultsága ?

Figyelt kérdés
2020. okt. 12. 11:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Egyszeruen amikor az illeto olyat oszt meg amiben o a negativ pelda, de azt hiszi hogy valojaban o a jo, en toroltem magam emiatt mert mindig elohozta belolem a facepalmot, sot neha felbasztam magam gcire
2020. okt. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Amikor valaki olyan tanácsot,idézetet oszt meg amit saját magának kellene megfogadni hát azok megmosolyogtatnak rendszeresen😁Aztán ott van aki óránként kitesz magáról képet.🙉🤡Na és feltétlenül tudnunk kell azt is hogy mit eszik valaki napi 3x.😅Hát na...likeoktól várják a visszajelzést hogy ők igenis valakik.Ami nagyon durva szerintem hogy a kis gyermekekről,csecsemőről illetve még a szülőszobáról is ész nélkül töltik fel a képeket folyamatosan.Mert ugye ami nincs fent facén az meg sem történt😏1x felnől az a baba nem biztos hogy hálás lesz ezért.Akinek nem inge...
2020. okt. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Esküvőröl 12000 fotó felpakolva. Minek? Főleg ha elválnak 2 év múlva.


Boldog szerelmes pár, mindketten csalják egymást.


" A párom" Kár, hogy havonta más az. :)


A " kávézok, reggelim, ebédem" lefotózva már majdnem a legalja. De az igazi brutál, amikor a rántott húsos fotóra 47 komment van. " Jó étvágyat! Tudsz élni! Jól néz ki! Stb"

Báááá megfordul a gyomrom ettől a jelensêgtől.

2020. okt. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Én évek óta nem használok közösségi médiát, de vannak emlékeim. :D a kedvencem az az, amikor a feleség csalta a férjét orrba-szájba, de a Facebookot telerakta szívecskés képekkel, hogy milyen boldog a házassága.
2020. okt. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Én minden barátommal (akikkel a szabadidomet töltöm) Whatsappon/Viberen beszélek.


Facebookon csak utazós meg hobbiknak megfelelő csoportokban vagyok benn, sok a hasznos info, tanács.


Így ez a probléma évek óta nem foglalkoztat.:D


Influencert egyet sem tudnék magamtól megnevezni. Tv-t nem nézek.


23 eves vagyok

2020. okt. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Régebben azt gondoltam hogy aki állandóan posztol magáról annak jó sok önbizalma lehet.De aztán rájöttem hogy nincs neki mivel kintről várja a visszajelzést tehát nem biztos magában.Muszáj ezt megerősíteni hogy biztos legyen.Sajnos.Aki keveset posztol vagy nem posztol valószínű hogy éli az életét és még őt nézik hülyének.Furcsa világ ez.😐
2020. okt. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A közösségi oldalnak rövid volt a pályafutása az életemben - és nem is fogok adni több esélyt. Nekem az volt a legszembetűnőbb, hogy az oldal minden létező lehetőséget megragad arra, hogy az emberekről adatokat gyűjtsön és az igazi csalósást az, okozza, hogy ezzel párhuzamban leplezni sem jól tudja ezt, illetve képtelen arra is, hogy vigyázzon az lenyúlt adatokra. A közösségi oldalak kiváló platformok a világon működő összes valamire való titkosszolgálatnak a nyílt adatgyűjtésre, - első osztályú adatforrások arra, hogy az érdeklődési körbe került személyekről, ill. azok közvetlen környezetéről adatokat lehessen gyűjteni. Nyilván ez akkor értékelődik fel, amikor fogást, kompromittáló részletet tudnak meg egy olyan emberrel összefüggésben, akivel terveik vannak. A másik, ami nekem szembe tűnt, hogy az említett közösségi oldal - de szerintem úgy általában mindegyik, - eléggé erőszakosan törekszik arra, hogy "nélkülözhetetlenné" próbálja tenni magát a felhasználók számára - és mindezt úgy, hogy a gépiesen buta többség ezt észre sem veszi. Nekem nem okozott nehézséget sorsára hagyni a fészbukot, - engem nem vonzott, hogy kilométer hosszan görgetheti maga előtt az ember a fekáliát, hülyébbnél hülyébb, 30000-szer visszatöltött "bölcsességet", gyerekek táplálkozási szokásait negyedóránként kommentelve 360, különböző fokos szögből elkészült 20k képpel, és a rengeteg "anyák napi üdvözlet", - más emberek mocskolása - sem nyert nálam. Az itt nyaraltam, ott teleltem mögött meg sokszor volt akkoriban, hogy köztörvényes adócsalók pózoltak Hawaiin vagy alsógatyájukat is lízingelő, kisstílű gyökerek egy poszter előtt... A "boldogság" mögött virított a szélhámosság, meg az, hogy nincs az illetőnek egy nyugodt éjszakája és semmi nincs a nevén, állandóan mozgásban van a hatóságok miatt. Ismertem az illetőt és láttam a posztjait, - nem légből kapott "összeesküvés-elméletről" van szó! Nem bántam meg, hogy ezt a fekáliát a sorsára hagytam. A non-stop reklám-hadjáratról meg ne is beszéljünk, - szemben sok ember hitével: van élet közösségi oldalak nélkül is.
2020. okt. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Ezért nem posztolok semmit sem.
2020. okt. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A barátnőm 2 órán keresztül sírt a vállamon, hogy a férje semmibe veszi, a feje felett hoz döntést és már nagyon elege van. 2 órával azután, hogy elmentem tőle, láttam, hogy posztolt egy közös képet a férjével olyan # -ekkel, hogy : életemszerelme, legjobbférfi, boldogság, örökké, köszönömhogyszeretsz.
2020. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9, ez egyszeri eset volt vagy rendszeres náluk ? Arról nem beszéltetek, hogy akkor miért rakja ezt ki ?
2020. okt. 19. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!