Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én aggódom túl vagy más se...

Én aggódom túl vagy más se szereti ha a családja negatív dolgokat ‘terjeszt’ róla?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar, ha sok ember bele lát abba, hogy milyen vagyok, hogy vannak rossz szokásaim, hogy vannak olyan dolgok amikbe bele kezdtem de nem tudtam őket végig csinálni, ha megnyílok valakinek (családtagnak, vagy régen a régi páromnak, régi barátoknak) és ők ezt később elmondják más embereknek.

A legjobban az bossznat mikor a családtagjaimat kérem, hogy ne mondjanak rólam senkinek semmit, de van két ember akinek lételeme az, ha “pletykálhat” és szívesen beszél rólam is a kérésem ellenére..

Nem szeretném ha valaki látná a gyenge oldalamat is, mert többször is előfordult, hogy utána vissza élt vele.


Normális ez az érzés vagy csak én aggódom túl ezt a dolgot?

Ha másnak is vannak ilyen rokonai, hogyan lehetne őket leállítani ha a beszélgetés nem hatott rájuk?



2020. okt. 12. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha te nem mondod el nekik a problémáidat meg a gyenge oldaladat, akkor nem tudját továbbterjeszteni.
2020. okt. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó messzire költöztem így ez a veszély nem fenyeget. Csak azt tudják rólam amit elmondok.
2020. okt. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is csak a teljes titoktartás segített.
2020. okt. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinten elkoltoztem messzire es nem mondok nekik semmit, csak amirol akarom, hogy tudjanak.
2020. okt. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez ezek szerint elég gyakori hogy kb minden csalàdban van legalább egy ilyen személy?
2020. okt. 12. 17:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem a sógornőm ilyen, ha jön -nagy ritkán- inkább elmegyek otthonról.
2020. okt. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem, nem aggódod túl a dolgokat.


(Tényleg nem érdemes megbízni senkiben. Mármint nekem rosszul alakultak a "dolgaim" olyasvalakivel, akiben akár meg is bízhattam volna...)


Sajnos már az elején visszaélt a mindféle nehézségekkel, amiket az ÉLET sodort elém - hiába TETTÜK RENDBE KOMOLYABBAN A DOLGAINKAT - Ő hűtlen volt továbbra is. Így hát el kell engednem az életemből VÉGLEG!

2020. okt. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is tartsad magadban a dolgaidat, illetve:

A barátaidat megválogathatod, a családtagjaidat nem.

2020. okt. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!