Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az illendőbb, ha meglátok...

Mi az illendőbb, ha meglátok egy síró leányt?

Figyelt kérdés

#lány #leian #Lyány
2020. okt. 14. 18:13
A kérdező szavazást indított:
Megvigasztalom
Kinevetem
31 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem csak húzz el a francba egy szó nélkül, mindenki jobban jár.
2020. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
70%
Már mint idegen lányt? Mi közöm nekem hozzá? Hogy jövők én ahhoz, hogy megvigasztalom? Semmi közöm hozzá. Ha ismerős, akkor más.
2020. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Szia!


Én 2 lehetőséget tudok elképzelni:

Vagy elmegyek mellette, és nem csinálok semmit,

vagy pedig megvígasztalom őt.

De semmiképp nem szabad kinevetni egy síró embert.

Mert nem tudhatod, hogy pontosan miért sír.

Lehet, hogy csak azért, mert nem lájkolják a melltartós képeit az instán, de az is lehet, hogy percekkel azelőtt hunyt el az egyik szerette.

2020. okt. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Békén hagyod, esetleg megkérdezed, hogy segíthetsz-e.
2020. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Komolyan felmerült benned kérdésként, hogy illendőbb-e kinevetni valakit, mint megvigasztalni? Nem kell idegeneket vigasztalni, az a legjobb, ha csak figyelmen kívül hagyod, na de kinevetni? Komolyan?
2020. okt. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Ez a kérdés tuti nem komoly.
2020. okt. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Mi az illendőbb ha elmész wc-re?

A wc csészébe szarni majd kikefélni, vagy beleszarni a mosdókagylóba és otthagyni a segtörlésre elhasznált wcpapírral eggyütt?


Hmmmm.... nehéz kérdés.

2020. okt. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom eldönteni hogy sírjak vagy nevessek ezen a kérdésen...

Btw én lány vagyok...na most ha a nyílt utcán bármi miatt is sírva fakadok akkor valószínűleg megtudtam hogy meghalt az egyik családtagom...Én nem várnám el senkitől hogy megvigasztaljon főleg ha idegenek vagyunk egymásnak de azért a szemtelenségnek is van egy határa. Egyrészről azért mert fogalmad sincs mi baja a másiknak másrészről pedig kellene lenni egy alapvető emberi dolognak benned arról hogy ez mennyire nem illendő stbstb.


Egyébként attól még hogy oda mész egy síró lányhoz az nem biztos hogy meg osztja veled azt hogy mi baja!

Ha megteszi és valami olyat mond el ami megrázó és tényleg komoly dolog és te nevetni kezdesz rajta akkor hát gratulálok! Megbuktál emberségből😁


Na de mint írták már itt három lehetőség van! Szépen csendben el is lehet menni mellette! A legtöbb ember úgyis ezt teszi és szerintem ezzel nincs is gond!

2020. okt. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélem majd téged is jól kinevet valaki, ha a földre kerülsz egyszer az életben.
2020. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia!:) Én általában mindíg odamegyek egy sírdogáló lányhoz/nőhöz és megkérdezem hogy miert sír. Esetleg tudok-e neki segíteni. Volt olyan aki elmondta, hogy mi bántja és sikerült megvígasztalni. Olyan is volt, hogy elküldött. Nagyon allja embernek kell ahoz lenni, hogy valaki kinevessen egy síró embert. Legyen nő vagy férfi:) 23f
2020. okt. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!