Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg Vasvári Vivien az...

Tényleg Vasvári Vivien az egyetlen szép anyuka?

Figyelt kérdés
Rajta kívül még nem láttam szexi, jól kinéző anyukát itthon. Csomó jó 30-hoz közeli gyerek nélküli nőt látok, a gyerekesek között viszont egyet se, csak Vasvári Vivient.
2020. okt. 16. 07:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
89%

Nézd ez ízlés kérdése. Számomra a 39 éves Ördög Nóra lényegesen jobb nő, mint a 30 Éves Vasvári Vivien. Amikor pedig azt mondom, hogy 40 környékén is ismerek szebb anyukákat, akkor persze nem árt tudnod, hogy nyilván más az ízlésem.


Viszont sajnos a média ad egy rettenetesen ártalmas képet arról, hogy hogyan kellene kinézni egy csinos anyukának vagy egyáltalán egy csinos nőnek. Ha Te megállsz reggel egy XII vagy második kerületi óvoda vagy bölcse előtt, majd másnap megállsz egy negyedik kerületi óvoda előtt. Akkor bár nyilván mindkét óvodába nagyon csinos nők is visznek gyerekeket. Az előbbi két kerületben azonban sokkal jobban fognak neked tetszeni az anyukák. Mert többnyire egészen más az életük, mást dolgoznak ha dolgoznak, több idejük és pénzük van önmagukra és persze más a férjük anyagi helyzete vagy munkája is.


Az előbbi anyukákat nem fogod megtalálni a BKK járatain vagy a Tesco hentes pultja előtt a sorban sem pedig a pult mögött, sem más olyan helyen, ahol egyébként találkozol csinos anyukákkal, olyanokkal akiket Te nem tartasz csinosnak. A másik, hogy látsz egy ilyen nőt és nagyon sokszor nem mondod meg róla, hogy van gyereke, úgy hogy a legtöbbjüket szépen be is sorolod a gyermektelen harmincasok közé, pedig lehet hogy némelyiknek van 2-3 gyereke és közel van a negyvenhez.

2020. okt. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
81%
Az egy dolog, hogy nez ki Vasvári Vivien … na de milyen tenyerbe maszo a stilusa! En bottal sem piszkalnam meg.
2020. okt. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
79%
Mázli, hogy a te véleményed nem érdekel senkit. :D
2020. okt. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
10%

13.


Legalabb van a témával kapcsolatos velemenyem, te viszont csak kötözködsz a válaszolókkal. Legyen olyan szep napod ahogy most gondolom :)

2020. okt. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
97%
14! Az ugye nem zavar, hogy nem hozzád szóltam? Nem vagy te egy kicsit paranoiás?
2020. okt. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem Sarka Kata a leggyönyörűbb
2020. okt. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
92%

Na akkor megadjuk AZ ÉV LEGBUTÁBB KÉRDÉSE címet erre a kérdezőnek?

Szerintem megérdemelte.

Vigasztalásképp menne a díj, addig is míg ő lesz a leggyönyörűbb szexi anyuka itthon.

2020. okt. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
84%
Nekem valamiert mindig ok jutnak eszembe rola: [link]
2020. okt. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
39%
Hirdeti magát, jelentve.
2020. okt. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
78%

most már akkor megnéztem, kiről is van szó - de hiszen ez gyárilag ronda:

[link]

2020. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!