Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon félek, hogy elfelejtene...

Nagyon félek, hogy elfelejtenek. Más is érez így fiatalon?

Figyelt kérdés
Mindenkinek csalódást okoztam. Nagyon félek, hogy ha egyszer meghalok, senki sem fog rám emlékezni, mert nincs miért.

2020. okt. 18. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Ilyenekbol szoktak a terroristak lenni. Megolnek 100 embert a hirnevert.
2020. okt. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez elég messzemenő következtetés.
2020. okt. 18. 10:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy el fognak feledni.

De nem csak téged, mindenkit.

Nagyanyámról(sajnos kiskoromban meghalt) csak egy síremlékünk maradt, ennyiből tudom, hogy amúgy egyik felmenőm volt.

Belőlünk is(jobb esetben) egy síremlék marad, maximum egy-két generáció fog emlékezni valamilyen szinten rád, aztán teljesen megszűnsz létezni.

Inkább azon igyekezz, hogy neked minnél jobban teljen az élet, mert így se úgy se fogod tudni megtartani magad az emlékezetben, akár kiemelkedően jó voltál(legyen példa 2. János Pál pápa) vagy rossz(legyen mondjuk Hitler).

Élj úgy, ahogy jól esik.

2020. okt. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Ha meghaltal mar nem fog zavarni... Addig meg ne foglalkozz vele
2020. okt. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem félek tőle. Nem érdekel. Nekem akkor már mindegy lesz. Sőt, most az életben sem fontos nekem, hogy vmi miatt engem megjegyezzenek. Elvagyok a saját dolgaimmal. Jobb is, ha mások nem velem foglalkoznak. Mindenki foglalkozzon saját magával.
2020. okt. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamám nagynénjét a mai napig emlegetjük, pedig szegény elég korán elhunyt - még édesanyám sem találkozhatott vele.


Nagyon életvidám, bolondos, magabiztos nő volt, sok sztori fennmaradt :)

2020. okt. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%
Az öregek azt mondták, ha maradandót akarsz alkotni, írj könyvet, vagy nemzzél gyermeket. Én többszörösen megtettem mindkettőt.
2020. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!