Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálják egymást az...

Miért utálják egymást az emberek ennyire, a Covid zárlat óta ?

Figyelt kérdés

Családok és rokonok, párok utálták meg egymást amióta a zárlat volt tavasszal.

Sok párkapcsolat tönkrement, időseket a fiatalok megutáltak, halálukat kívánták, most pedig az idősek átkozzák a fiatalokat, hogy bulival terjesztik a vírust.

Ennyire nem bírják egymást az emberek ? Hogy lehet,hogy így ismerkedtek össze, hogy állandóan veszekednek, ordibálnak.

A legkisebb dologra is egymásnak ugranak..

Aki pedig magányos , azért kesereg, aki párban, vagy családban él, azt nem bírja elviselni. Most mi lesz, ha rosszabbul a helyzet ?

Gyilkosságok ?


2020. okt. 20. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Én egyáltalán nem tapasztalom ezt c_c Pont ellenkezőleg.. én karantén idején egy csomó emberrel telefonáltam meg felvettem a kapcsolatot unalmamban :D de a családi veszekedések gondolom abból adódnak h egész nap egymással vannak, ki lettünk ragadva a hétköznapjainkból+ a stressz, h szülők elveszítik a munkájukat, megbetegedések stbstb de ez csak az én véleményem
2020. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Eddig is utálták egymást az emberek, csak most van nyomós ok is, hogy a covidot felhozzák utálatnak. Eddig azért utálták egymást, mert másik embernek több pénze van, főnök őt léptette előre, az a csaj nem jött össze, az a csaj inkább más palival...stb. Most már nyugodtan mondhatják azért utállak, mert biztos covidos vagy és tőled kaptam el a covidot.
2020. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

"Hogy lehet,hogy így ismerkedtek össze, hogy állandóan veszekednek, ordibálnak."

Ezt én távolról sem nevezném ismerkedésnek.

2020. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akiknél ezt látod, ott ez már eleve probléma volt, csak a bezártság felerősítette. Nálunk a munkahelyen lett feszültség abból, hogy egyesek lehettek otthon, mások (ugyanolyan munkakörben) nem, volt, aki eleinte szívesen bejárt, most már nem érzi biztonságban magát bent, és inkább lenne otthon, ha valaki allergia miatt köhög, már kiutálják.
2020. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

???

Enélkül sem ment olyan frankón az emberi kapcsolatok, főleg az országunkban....

2020. okt. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Aki másokat vádol ilyenekkel meg a másik halálát kívánja, az addig is ilyen volt, mert ilyen típus, mindig talál vmit, amibe bele lehet kötni. Csak addig mondjuk a környezete hallotta max., hogy "trappol a hülyegyerek felettem a lakásban" meg "mit szerencsétlenkedik előttem az úton ez a csiga nyanya".
2020. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!