Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyeim ha egy dolgot változt...

Lovag99 kérdése:

Hölgyeim ha egy dolgot változtathatnátok a külsötökön , mi lenne az ?

Figyelt kérdés

2020. okt. 22. 18:34
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
96%

Túl nagy az orrom, és a szemeim egy görbe vonalon és nem egyenesen ülnek, így meglehetősen hülye tud lenni az ábrázatom.


Ezektől függetlenül én boldog vagyok a saját bőrömben, nem érdekel, hogy nem férek bele az instaideálba.

2020. okt. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
97%
Szeretném, ha nem 45-ös lenne a lábam és nem uniszex férfi sportcipőkben kéne járnom télen-nyáron.
2020. okt. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
78%
A cicim csináltatnám meg,mert össze vissza kalandozik.
2020. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
81%
Semmit. Nem vagyok tökéletes, de pont azok az apró hibák tesznek engem azzá, aki én vagyok. Vágyhatnék persze nagyobb mellre, meg fenékre meg babásabb arcra, hosszabb hajra, de legyünk őszinték ezeket legtöbbször a férfiak miatt akarjuk, mert akkor vonzóbban leszünk az ő szemükben. Hát én meg úgy vagyok vele, akinek nem jön be az, ami én vagyok, az nem is kell. Nem akarok egy sablon ideál lenni. Sokkal vonzóbb számomra, ha egy tökéletlen kis természetes szomszéd lány vagyok, mint sokadik ugyanolyan lány az instán.
2020. okt. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
63%
Vékonyabb szeretnék lenni meg a hajamon legyen hosszabb
2020. okt. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
55%
Hát noveszd meg! Egyszerű, csak nem szabad vágni belőle jó sokáig, akármit mond is a fodrász. A fodrászok ha hajat látnak, muszáj nekik vagniuk. Ezért a legjobb évekre elkerulni őket, ha hosszú hajat akarsz. 💇‍♀️
2020. okt. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
92%
A melleimen, de nem a méretükkel van problémám, simán csak csúnyák egy átlag nő melleihez képest.
2020. okt. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek közül max. a formás fenék, vagy a lábak érdekelnének. A többivel nincsen gondom, de valaki felvetette a szőrtelenséget és azt pl. nagyon nagy örömmel elfogadnám :) Ahogyan a szép bőr is jó lenne (az enyém az arcomon elég tág pórusú, zsírosabb és borzalmasan érzékeny az egész testemen, szóval szinte mindentől kipattog, foltos lesz, pirosodik stb.), valamint egy mínusz 10-15 kg is jól jönne.
2020. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
39%
Vekonyabb alkatot kivannek. Sajnos nekem alapbol szeles a csipom, a combom, a karom is vastag, mindigis utaltam mert hiaba fogyok le es izmosodok ki, a kulonbseg alig latszik.
2020. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
95%

A fenitek közül elvileg az 1., de nem nagyobb, hanem kisebb melleket szeretnék. Mondjuk visszaállítatnám úgy a 18 éves korombeli állapotába.

Meg fogyni kéne, de az már két változtatás lenne. Ne tudok választani, mindkettő fontos lenne.

2020. okt. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!