Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki homoszexuálisnak...

Ha valaki homoszexuálisnak születik nem tehet róla ugye??

Figyelt kérdés
Sok vallásos mondja Hogy ez Isten szemébe undorító gyűlöli az Úr és ha nem tér meg ebből a Bűnből valaki akkor a pokolba fog jutni!! De hát nem tehet róla, minden ember más, attól hogy meleg lehet jó lelkű ember
2020. okt. 23. 09:12
1 2
 11/18 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
#12: Forrás?
2020. okt. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én homoszexuális vagyok de sosem érdekelt hogy ez velem született e vagy sem. De a személyes véleményem az hogy valakivel vele született,és van akinél a kiskori élmények határozzák meg.


Úgy vagyok vele hogyha valaki az alapján ítél meg hogy férjem vagy feleségem van e az nagyon sokat elmond arról az emberről. Ha valaki szerint a pokolra jutok,ha ő úgy gondolja az az ő szíve joga,nem állok vitába az ilyen emberekkel úgy se lehet elérni semmit az ilyen berögzülések ellen sajnos.


Személy szerintem bennem nem a "hajlam" van meg bennem a sajàt nemem iránt,engem szimplán nem érdekel hogy nőbe vagy férfiba szeretek e bele(Tudom ennek a hivatalos megnevezése a pánszexualitàs de a legtöbben azt se tudják mi az,meg nem is érdeki őket,nekik csak b*zi vagyok és kész.).


L

2020. okt. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
22%
Milyen forrás?? Azt hiszed, ha olvasok valamit, elmentem a cikket? Lehet, a te géped ezzel van tele, de az enyém nem. Olvasgass és találsz ilyen és olyan magyarázatot is. Ti a “nem tehetünk róla” fajtát fogadjátok el, én a másikat. Teljesen lényegtelen, hiszen úgyis a társadalom szava dönt, az pedig szerencsére nem igazán elfogadó.
2020. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

#15: "a társadalom szava dönt" Optimális esetben nem, hanem a tudomány/józan ész.

"az pedig szerencsére nem igazán elfogadó" Melyik országban élsz? Itt nálunk a "keresztyén" Magyarországon ugyan ágál ellene a kormány, de a lakosság egyre elfogadóbb.

2020. okt. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A lakosság?😂😂. Most megnevettettél. Vállald fel suliban, munkában, utcán, focimeccsen és gondold újra. Ne az ilyen oldalak hozzászólásait vedd alapul, ahonnan a negatív hsz. okat törlik. A való élet, hidd el engem igazol.
2020. okt. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
10%

Igazad van 19-es! A társadalom nagy része még mindig elítéli a homoszexualitást itt Magyarországon, csak Nyugaton van az, hogy ez az undorító deviancia lett a trendi. Itt szerencsére még van eszük az embereknek. Bár már itt is afelé tartunk lassan, mert itt is van azért melegfelvonulás, meg azért az is durva, hogy egy nyíltan meleg Youtuber ilyen népszerű lehet(Osváth Zsolt). A homoszexuálitást büntetni kell, amennyiben az nem a négy fal között történik. Aki meleg az legyen otthon meleg és szégyellje magát emiatt és ne vállalja ezt fel senki előtt, ne reklámozza stb.

És akkor utálni se fogják őt annyian.

2020. okt. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
14%
Pontosan megfogalmaztad! Azért utálják, mert tudják. Ha a szexualitásodat nem viszed az utcára,pride-ra, akkor a kutyát sem érdekli, hogy otthon, a hálószobában mit csinálsz! Ne akarjátok már ennyire belé kmagyarázni, hogy ez normális, mert nagyon nem. Csináljátok, ha nektek jó, de nem kell nyilvánosságra hozni. Ja és nyugatabbra sem elfogadóbbak, ez csak legenda. Nagyon sokat kiközösítenek, bántalmaznak, elüldöznek ott is a felvállalók közül. Csak ezeket nem nagyon hozzák nyilvánosságra. Angliában is voltak “b...@ziverések” stb...
2020. okt. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmuk sincs istenről. A homo is a természet része. Ha nem lenen, nem létezne kétneműség sem, se kettősség.
2020. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!