Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a kislányok...

Miért van az, hogy a kislányok ezerszer cukibbak, mint a kisfiúk pedig alapvetően gyermekellenes vagyok?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a gyerekeket, de ha cukiságfaktort kellene említenem, akkor inkább a kislányokat emelném ki, ők tényleg lehetnek szépek és aranyosak (szigorúan, amikor már megjelentek náluk az ismertetőjelek: hosszú haj, arcvonás, hang és nemcsak a takarítás meg kármentés van utánuk). https://www.youtube.com/watch?v=NTLgBVcfHyA

Sokkal kevésbé ártalmasak is és jobban lehet velük azonosulni, ha ártatlanságról van szó.


Ezzel szemben a kisfiúk (minden életkorban) egy kis sunyi, alattomos kártékony fé**ek akikkel rengeteg baj van cserébe nem is aranyosak és szerethetőek. https://www.youtube.com/watch?v=NtzftGb0EcM

Úgy néznek ki mint valami kicsire nőtt felnőtt, aki már fiatalon kavarja a sz**t és rontja a környezetét. Max arra jó, hogy a fater már korán beidomítsa, hogy kell csapni a szelet a lányoknak (akik nem biztos, hogy vevők erre bár olvastam tudományos írásokat, hogy elvileg már óvodában náluk is tombol a szexuális hormon szóval azokat se kell félteni).


Meg arra jók max, hogy az anyukák dicsekedhetnek velük, hogy a Petike de nagy nőcsábász lesz x év múlva. Bár ez a kislányokra is igaz lehet és talán ezen komplexus miatt is gyűlölöm a gyerekeket, mert ugyanúgy a jövőbeli felszínes szociáldarwinista réteget termelik ki a személyükben, akik ugyanúgy ki fognak majd tagadni a társadalomból, mert nem vagyok magas, jóképű, egészséges férfi. De ha választani kéne akkor inkább lányok mint fiúk. Ti mit gondoltok erről és magáról az írásomról?



2020. okt. 24. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem kezeltesd magad
2020. okt. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Te beteg vagy.
2020. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem, hogy mi a gond és miért vagyok beteg?

Ha úgy teszem fel, hogy ki a cukibb: kislányok vagy kisfiúk? Az jobb lenne?

2020. okt. 24. 13:16
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi van?

Lányban is van aki elviselhetetlen hisztis (ami gyakran a nevelés hiányának eredménye), meg fiúban is nagyon sok normális van. Ez egyéntől függ, nem pedig nemtől.

2020. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem meg a kisfiuk a cukibbak engem borzalom irritalnak a rozsaszin tüllszoknya masnis hajpàntok es tarsai, aztàn felnöve meg a mellkitevös csücsöritös fotok ugyanazoktol a "habszivacsoktol"
2020. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Én sem akarok gyereket, és nem is olvadok el tőlük, de nem is beszélek róluk ilyen gyűlölettel, mint te...meg ez az okfejtés, amit itt levezettél, és ahogyan beszélsz a gyerekekről, elég mélyről jövő frusztrációt takar.


Pszichológus sokat segítene.

2020. okt. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Amugy visszavezethetö lenne valami apa-gyerek problemara a kerdezö pszichologiailag.

Altalaban akkor utaljuk a masik nemet ha az ellenkezö nemü szülönkkel vmi nem stimmelt gyerekkorban amit már rég elfelejtettünk.


Az azonos nem utàlata pedig az egyén önmaga iranti utàlatbol ered.

2020. okt. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Van egy fiam és egy lányom, mindig is fordítva láttam a dolgokat...
2020. okt. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Nekem pont a kisfiuk cukibbak. Kulsore is, jellemre plane. Altalanositva, kislanyok kis armanykodo boszorkanyok, manipulativak, es mar ovodasan kibeszelik egymast.

Kisfiuk oszintek, egyszeru kis lelkek, inkabb valamit szerelnek, molyolnak pletyka helyett.

Orulj, hogy fiu. Orulj, hogy lany, amugy.

2020. okt. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

#8

Mondjuk sajnálom a lányodat, ha úgy vélekedsz róla, mint a kérdező a kisfiúkról. Biztos tele lesz egészséges önbizalommal, mire felnő...

2020. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!