Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Átlagember kőgazdagokkal...

Átlagember kőgazdagokkal barátkozik csak, mert azt hiszi így ő is az lesz! Láttatok már olyat akinek bejött?

Figyelt kérdés

Testvérem és a nője is külön-külön ilyenek. A tesóm átlag irodista 300 nettóval de az összes barátja cégbirodalom örökös, gyártulajdonos, startup menő, vállalkozó. Ezekkel próbálja felvenni a versenyt. Nője kozmetikus de az összes barátnő cégtulajdonos, kőgazdag pasi felesége, stb, egy átlagember sincs köztük. Ezekkel barátkoznak abban a reményben, hogy így ők is bebocsátást nyernek a gazdagok közé! 8-10 év alatt egyiküknek se jött össze. Tesóm mindig teper hogy bevegyék egy üzletbe de mindig lerázzák. Tudják hogy ő nem az a kategória, nem partner nekik. Álmodozik, aztán semmi nem lesz. Mindenféle outlet designer cuccokra vadásznak meg vettek már hamisítványt is hogy úgy öltözzenek mint ők aztán alig matekozzák ki, hogy tudják az új iPhoneokat a legolcsóbban kihozni a szolgáltatótól. Autót is egy ezeréves Land Rovert vettek (1990-es évek beli azt hiszem) állandóan elromlik. A haveroknak új van belőle, de ő azzal magyarázza, hogy ez a régi típus volt még terepre való igazi autó és retro szeretetből vette. Persze a barátai tudják hogy átlag irodista keresetü, ők önmagáért szeretik. Csak ő mutat 10x annyit mint amit kéne. A nője is olyan hülyeségekkel dicsekedik azoknak a csajoknak amiket nem is engedhetnének meg maguknak.

Az instagramon hihető hogy milli(árdosok)omosok mert csak az látszik hogy vitorlázás a designer cuccokban, meg több tízezer forintos borok ivászata a luxus pincészetben, stb.


Hallottatok olyat akinek így összejött tényleg a gazdagság? Fake it till make it vagy hogy mondják!? Szerintem nagyon kínos, főleg hogy annyira beleélték már magukat, hogy a nője nekem kezdte el mondani a luxus dolgokat amiket venni akarnak, amikor pontosan tudom hogy semmi pénzük ilyesmire.


2020. okt. 24. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Két szerencsétlen bolond istók, akik csak másokat akarnak utánozni, mert nincs önálló énképük. Ebből áll az egész életük. Szegény szerencsétlen bolondok. Attól hogy gazdagokkal haverkodsz, és közben mindenkinek hazudozol, attól biztosan nem lesz több pénzed. 😞
2020. okt. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem kifejezetten kőgażdagok, de azért ha az ember jó embert ismer, tud az neki olyan állást ajánlani, hogy lehidal a fizetéstől. Én anno sokszor bratyizgattam ilyen emberekkel, meg is lett az eredménye. :)
2020. okt. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Nalluk csak ez a kerdes szanalmasabb
2020. okt. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Sosem fogadnak maguk koze, de részesülhetsz az elonyokbol.
2020. okt. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez inkább olyan talpnyalás szint, aztán várni a csontot, hátha marad rajta valami kis hús.
2020. okt. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha jók a kapcsolatai, előbb fog jó állásajánlatot kapni, mint egy random pályázó. Nekem egyik kollégám így került be a céghez, hogy beajánlották. Amúgy melyik cég fizet irodistáknak nettó 300-at?
2020. okt. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát ez az hogy neki és a nőjének évek alatt sem csurrant-cseppent semmi de semmi. Én azt látom hogy azok az emberek védik a helyzetüket és nem segítenek senkinek! A tesómnak álláskeresésben sem segítenek! Egyszer megkérte az egyiket, hogy a haverjánál szóljon az érdekében egy állás kapcsán, de azt a választ kapta, hogy hát be kell adni a jelentkezést mint bárki más. Mindenki oda jut amennyit letett az asztalra, nincs helye protekciónak, mondta a másik.


Egyébként nettó 300-at egy budapesti SSC központban kap. Egyetemi végzettsége nincs. Ezeken a helyeken jól fizetnek ha beszélsz egy idegen nyelvet.

2020. okt. 25. 13:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Viszont akkor nem átlag irodista.
2020. okt. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az. Oda mindenkit felvesznek egyetem nélkül aki beszél nyelveket. Mi külföldi magyarok vagyunk, így 2 nyelv anyanyelvi szintű ismerete adott.
2020. okt. 25. 19:16
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én akiket ismerek nagyon gazdag embereket azok nagyon önzetlenek. Soha nem kell kérni, maguktol próbálnak segíteni.

Soha nem kértem semmit. Tudom,hogy nekik jobban megy,de én valahogy az embertlátom nem a pénzét.

Hihetetlen karizmatikusak. Amikor nyaralásrol van szó akkor az nem csak felhőtlen szórakozás,hanem kapcsolatépítés és potenciális partner keresés,ha mégis jut idő pihenni akkor pedig befektetés a mentális egészségbe.

Szerintem tesódék nagyon rossz környezetbe kerültek.

Mi ezekkel a gazdag srácokkal simán beülünk egy kocsmába és félholtra isszuk magunkat. Soha nem említették egy szóval sem,hogy miert nem csinálok mást.

Nekik is megvan a maguk gondja. Nem tudom neked mi a mu kád,de nekik nem ér véget a műszak vegével. Nekik gondolkodni kell a holnapi meg a jövőhavi dolgokkal kapcsolatban. Lélekölő dolog ez..

2021. ápr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!