Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy két bizonyo...

Miért van az, hogy két bizonyos szülő 3 gyerekkel képtelen pontosan megérkezi valahová?

Figyelt kérdés

két szülő, anyuka apuka. Az anyuka a nővérem, 30 éves, az apuka 38.

3 lányuk van, a legidősebb 6, a középső 4 a legkisebb 2 éves.


11:30-ra beszéltük meg, hogy eljönnek hozzánk, 80km-re.

este 19:00-re értek ide.


És ezt MINDEN alkalommal aljátszák. van amikor csak 4 órát késnek, de van amikor 6-os 7-et.

Máshonnan is. Nem csak velünk ilyenek. szülinapi partira óvodás társhoz is például.


Időben elindulnak, nem lusták, csak valahogy képtelenek időben megérkezni.


Mi ilyen nehéz ebben? 18 éves vagyok, ráadásul lány. Van jogsim. Érdekes én EGYEDÜL kéeps voltam azt a 3 gyereket elvinni a ból b-be úgy, hogy közben pisiltünk, ettünk ittunk, és időben megérkeztünk.


Annyira fel tudnak b*szni! Anyám tegnap nagyon kiakadt. Ez már asszem a 9. ilyen eset volt, hogy szinte éjszaka értek ide a megbeszélt délelőtt helyett.


Nem tudom felfogni! Két felnőtt szülő! KETTŐ!


A kifogásaik midnig csak azok ,hogy jaaj olyan nehéz öltöztetni őket, olyan nehéz berakni őket a kocsiba, olyan nehéz etetni.

KAMUUUUUU


Mi ebben a nehéz b*sszamegazisten?

Megfogod a ruhát, ráadod. aztán kiviszed a kocsihoz, és bekötöd. eddig fél eprc telt el. Najó, egy. 3 gyerek 5 percen belül megvan.


Bocs, hogy így kifakadtam, de ezt már tényleg nem tudom felfogni.

Olyan sértő, hogy 2 napig takarítunk miattuk, 9 főre főzünk, erre betoppannak 6-kor 7-kor.


2020. okt. 25. 15:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
azt sugallják: "nem vagytok fontosak!"
2020. okt. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Mi az ami ebben ennyire megterhelő KETTŐ szülőnek?

egy éve talán volt, hogy együtt pakoltunk a kocsiba a nővéremmel.

Én megfogtam a gyerekülést, beraktam a bizt. övvel bekötöttem ahogy kell. EGY MOZDULAT!

A nővérem emg meglepődve mondja, hogy hűűha. te tudsz valamit. Aztán jön a gyerek. Beültetem, és becsatolom.


És megint meg van lepődve, hogy úristen hogy??? Én emg visszalepődök, hogy mert? miért?


Hát hát hát hogy kötötted be?



Hát baz+ képzelje úgy, hogy megfogtam és bekötöttem. Két csat van! Összerakot és bedugod.

2020. okt. 25. 15:07
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Oviba/suliba hogyan érnek be időben?
2020. okt. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem való mindenkinek gyerek...
2020. okt. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A "nehéz felöltöztetni" dolgot még egy fél órás késésnél megenném, de nem egy 6 órásnál, hát minek néznek ezek titeket? Legközelebb ezt eljátszanák, hazaküldeném őket. Ha jönni akarnak, talán tiszteljék meg a családot egy minimális szinten.
2020. okt. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%

A gyerekuleses reszhez: tudod a gyerek az nem egy báb. Van saját személyisége. A többségük egészen máshogy viselkedik a szülővel, mint egy idegennel, vagy rokonnal. Neked lehet hogy azonnal megállt, amikor be akartad tenni az ülésbe és engedte hogy becsatolod. A szuleinel meg lehet hogy elkezd rohangálni, feszíti magát, kicsavaródik, stb.


Mondjuk a fentebb említett több órás késés érthetetlen.

2020. okt. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

3: Azt sajnos nem tudom :/

5: Persze, hogy nehéz, elmászik, nem akarja, visít, karmol, sőt van, hogy leveszi magáról amit ráadtam.


De attól még kész vagyunk, és időben odaérünk valahova.

Persze, hogy lehet késni. Szó sincs arról, hogy késtek 5 percet és menjenek haza. Dehogyis.

De az, hogy késő délután, vagy már este érnek az nem esik jól.


Főleg akkor, ha 70%-ban én segítek hazamenni plusz egy kocsival.


Megérkeznek 6-ra és 7-8-kor már mennek is haza. Persze én is vezetek akkor.

2020. okt. 25. 15:43
 8/20 A kérdező kommentje:

6: Nem így történt :D A legkisebb konkrétan visított, rúgkapált, és mindent levett magáról amit ráadtam.


De mégis meg tudtam oldani. 2 felnőtt "tapasztalt" szülőnek miért telik ez 4 órába? vagy mégtöbbe? ha ennyire nem akarja, akkor nem adom rá a pulcsit. Vagy ha meg nagyon hideg van akkor lesz*rom, hogy visít és begyömöszölöm az ülésbe.



A máshogy viselkedik a szülővel és máshogy "idegennel" dolog teljesen jogos!!! Feszegetik a határokat, ki másét, mint a szülőét.

De egy idegen más. Ő új, ijesztő, kiszámíthatatlan..

Sőt, lehet, hogy szimpatikusabb, mint anya, meg apa, mert emlékszik, hogy anya pár napja kiabált nagyon.

2020. okt. 25. 15:46
 9/20 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom mi a kérdés nekem szimpla panasznak tűnik.
2020. okt. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Thispain ***** válasza:
68%
Hívjátok ode estére őket, és probléma megoldva.
2020. okt. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!