Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baj velem? Miért akad...

Mi a baj velem? Miért akad meg egy szinten minden kapcsolatom a lányokkal, nőkkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves vagyok és egy nagyon hosszú kapcsolatom ért véget majd' fél éve, amit azóta úgy érzem sikerült kihevernem.... De nem is ez a lényeg

Nagyon sok lánnyal beszélgettem azóta, interneten is és személyesen is (bulikban, közös társaságban, nem előre megbeszélt találkozás kettesben).

Többféle stílusban, mindig más részem mutattam az adott lánynak, akiről épp szó volt. Volt akivel nagyon humorizáltam (nem a tipikus gáz szövegekre meg viccekre gondolok, hanem amiken o is nevetett :D), volt akivel full komolyan és érdeklődően, volt akivel semmi értelme nem volt a beszélgetésnek, csak valahogy beszéltünk, volt akivel minden egyben... De egy lánnyal sem jutottam el odáig, hogy akár egy találkozást megejtsünk, hiába volt róla szó. Legtöbbükkel nem is beszeltem azóta, de van egy kettő akivel néha pár szót messengeren, vagy instán egymás storyjára reagálva. Röviden semmi komoly érdeklődés

Hozzáteszem, akadna ha megrögzötten akarnék barátnőt, de valamiért én nem találom meg azt a dolgot amit keresek...

Tényleg nem értem, mit baszok el. Van fiú és lány barátom is, mindenki szerint jó a humorom, nagyon megértő vagyok, és bele tudom élni magam egy egy ember helyzetébe. Nagyon nagy szivem van és akiket szeretek azokért bármit megteszek és ezt tudják a barátaim is. Csúnyának sem mondanám magam, ha nem is vagyok jóképű, de igémyes vagyok, figyelek magamra. Öltözködésre pedig valahogy sehova nem tenném magam, felveszem ami tetszik, jól áll és egy két megerősítést is kapok felőle.

Szóval légyszi segítsetek, nagxon kezdek belefáradni, a sok számomra megmagyarázhatatlan dologba....



2020. okt. 27. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fontos hogy apránként építsd a kapcsolatot, és ne beszélgess vele olyan témákról amiről mondjuk "csak egy baráttal" beszélgetne. Mindig próbálj kicsit többet mutatni mint az előző beszélgetésnél. Ami nagyon fontos, hogy legyen szexuális töltete a beszélgetésnek, de ne valami perverz módon, csak burkoltan. Kicsit legyél szemtelen, de szintén figyelj hogy ne ess át a ló túloldalára.
2020. okt. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit az előző írt hogy legyél szemtelen és szexuális célzásokat tegyél azt csak akkor ajánlom ha jól nézel ki, bejössz a nőknek! Különben zokon veszik, szexuális zaklatónak, creepy guynak kiáltanak ki, esetleg meg is veretnek a szemtelenségedért egy alfahímmel.

Hidd el én túlvagyok ezen, egy nők kedvence alfa barátom volt a tanítóm, aki segíteni akart nekem és ugyanazokkal a szövegekkel őt istenítették, engem meg furcsának találtak és megsértődtek. Ez azon múlik hogy nézel ki. Ha jól akkor nincs olyan szar szöveg ami ne tetszene neki.

Egy alfától a szex poén flörtölés, egy bétától szexuális zaklatás, ezt jegyezd meg!

2020. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Angyalom, te vagy az esetem :-) 75/F
2020. nov. 7. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pl "szürke kisegérnek", tehát esetlegesen túl uncsinak, "egysíkúnak" gondolnak (még nem olvastam el a kérdés kifejtését. De tehát lehet, hogy arra gondolnak, hogy pl nincs a személyiségedben semmi extra, vagy pl valaki a pénzedre hajt. Pedig mindenki csodálatos amúgy, úgy amilyenre Isten kitalálta. :) Te is, mások is. :) Na jó, csinálnak az emberek hülyeségeket; de azokat talán lehet, hogy általában tudatlanságukból teszik, és nem mondjuk rosszból.
2020. nov. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!