Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érez így, mit lehet...

Más is érez így, mit lehet ezzel tenni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy semmit se találok szépnek. Egyszerűen nem tetszik semmi. Hiába mondja valaki, hogy milyen szép az adott város, én nem látom annak. Még a legszebbnek mondott dolgokat is max semlegesnek látom. Túl magas az ingerküszöböm szinte mindet ocsmánynak látok. Mit tehetnék ezzel?

2020. okt. 28. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Depressziós vagy, túl negatív.
2020. okt. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem depresszió
2020. okt. 28. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Van valami nagy gondod az életben, ami eltereli a figyelmed minden másról?
2020. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De az
2020. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Más is érez így? Persze, azért ez elég relatív. Ami másnak mesés az neked még lehet unalmas.


Közhelyes lehet, de néha figyelni kell, hogy az ember észrevegye a "szépet".

2020. okt. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs boldog ember vagyok,csak nem tartok semmit se szépnek, pontosabban van amiben meglátok, hogy akár szép is lehetne, de nem az. Sok mindent tartok érdekesnek, utazni is ezért szoktam, hogy megnézze milyen, de nem tartom szépnek a dolgokat. Nem tudom miért nem. És lenne amit annak tartanék, de sajnos a valóság ezt meg se közelíti. Miért ilyen nagyok az elvárásaim?
2020. okt. 28. 19:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet túl kritikus vagy, és könnyen meglátod a hibát mindenben PLUSZ lehet hogy van benned egy kis maximaliumus, ami miatt úgy gondolod, hogy ha már egy kis pici hiba van vmiben akkor az elrontja az egészet.

Attól, hogy valami nem tökéletes, és hibátlan attól még nagyon is lehet szép. :)

2020. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!