Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezeket az aranyos YouTube...

Ezeket az aranyos YouTube gyerekvideókat miért dislikeolják sz@**á?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=9jgm2O0dSxo

https://www.youtube.com/watch?v=yCjJyiqpAuU


Érdemes megnézni, hogy a szavazók majdnem fele dislike-olta ezeket a videókat és gyakorlatilag minden ilyen gyerektartalmú videónál megfigyelhető ez az arány. Komolyan, ennyire frusztrált az emberiség? És nekem ne mondjátok, hogy idegesítő meg rossz mert anno mi is ilyeneket néztünk és a jövőbeni gyerekeinkkel sem Alien vs Predatort meg Michelle Wild forró válogatást fogunk nézettetni. Akkor mire ez a fellengzős, frusztrált dacos felfogás? Ezerszer jobban szétdislike-olnék inkább egy semmitmondó, kamu motivációs videót vagy magamutogató kirakatbabás videóklippet. Mi ütött az emberekbe?

27/F



2020. okt. 29. 10:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
21%

Erre mit válaszoljunk?

Hülyék az emberek oszt kész.

Nem jöttél még rá?

2020. okt. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
87%
Mert rohadt idegesítő.
2020. okt. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
95%
Hát én nem ezeket néztem gyerekkoromba
2020. okt. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
33%
Még a kerekmeséknél megértem a dislike-okat,de itt nem.
2020. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Igazából, amikor én gyerek voltam, sosem néztem ilyeneket, mert akkor még nem is (ez) volt. És van olyan az ismeretségi körömben, hogy ő felnőttként már szarnak tartja az ilyet, és nem is nézetne ilyet a gyerekkel (sajnos). Nagyjából ennyi.
2020. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
sokan direkt csinálják, hogy ilyenekre rákeresnek és diszlájkolgatják, akár hobbiból. Délutáni esti programot is lehet belőle szervezni, ha együtt csinálják ezt.
2020. okt. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
+ bár ezeknek közben millió feliratkozójuk is van. És egykoron cocomelon is volt a csúcson...
2020. okt. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

#7: Igen, én is ezt néztem, hogy közben iszonyat sok a feliratkozó, aki gondolom, nem poénból nyomta meg a feliratkozás gombot.

#2: Sötét, kiégett egy lelked lehet az biztos.

2020. okt. 29. 11:25
 9/34 A kérdező kommentje:
Csak tudnám tényleg, hogy a 2-es kommentelőhöz hasonló emberek minek vállalnak gyermeket, legfőképpen hogy fog felnőni az a szerencsétlen. Majd 3 hetesen is gondolom már a forex tőzsdét meg marketinget fogsz neki tanítani, hogy jó üzletember legyen, mert neked csak befektetés egy gyerek.
2020. okt. 29. 11:29
 10/34 anonim ***** válasza:
88%
Ezek a figurák ijesztőek!
2020. okt. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!