Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Változott a világ, vagy csak...

Változott a világ, vagy csak én lettem érzékenyebb?

Figyelt kérdés

Ma valahogy a Bochkorék műsorába hallgattam véletlenül bele a rádióban. Katonaság volt a téma, fel is hívtak egy magyart aki elvileg Szomáliában volt szolgálatban. A végén ilyet kérdez tőle, hogy ölt-e már embert? Nem hittem el hogy ezt komolyan egy rádióadásban hallom. Utána kitalálták, hogy a rádiósokat elfogja valaki, majd sorban legyilkolja de ők választhatnak sorrendet. Nem nagyon értettem a koncepciót, de elkezdte az egyik férfi, hogy ő a női műsorvezetőt Puskás Peti kis fegyveréhez állítaná meg ilyenek. Jólvan mondom erre nem vagyok kíváncsi. Később még bekapcsoltam, erre meg ez a szám ment. Bár retro, de nem is tudtam hogy létezik, nem is értem hogy adhatták ki ezt.

https://www.youtube.com/watch?v=W6XG1y1JKyA


Le vagyok sokkolva ettől a mai naptól.


2020. okt. 29. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom, régen milyen volt a világ. Mi van, ha csak ahogy nőttél, te neked nyílt ki a szemed a horrorra, ami eddig is jelen volt? Elvileg a középkorban a gyilkosságok, akasztások, kegyetlen bánásmódok szokásosak voltak.


De szerintem nem az számít, mi hogyan lett, milyen volt, hanem hogy mi van épp most, és hogy lehet azt a legjobbá tenni, ami előttünk van. Magyarán, hogy lehet elfogadni ezt a világot.

2020. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából fogalmazhatnánk úgy, hogy sajnos nem változott, átalakult. Ezek közül igazából a gyilkolós kérdésen akadtam ki a leginkább. Számomra elfogadhatatlan hogy zsoldosként valaki ezt megteszi, meg úgy egyébként bárhogyan, de egy ország előtt ezt megkérdezni. Esetleg ha egy nagyon jó barátom lenne, akkor talán valahogy érdeklődnék eziránt, de így ismeretlenül, egy rádióműsorban...
2020. okt. 29. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akar egy filmbe is beleillett volna ez a radios kerdes es utana a dal :D Szerintem is kicsit morbid, foleg, hogy a sajtoban olyan stilusban kerdezik ezeket a baromi dramai kerdeseket, mint a Legyen On is Milliomosban.
2020. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a szenzációhajhászás Frei Tamás borzalmas műsorai óta divat itthon.

Nem vagy túlérzékeny, de ettől nagyobb baromságok is hangzanak el élő adásban

2020. nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!