Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A huszas éveikben miért...

A huszas éveikben miért zavarodnak össze a nők?

Figyelt kérdés
26/L Teljesen megkergültem egy ideje. Fogalmam sincs mi a frászkarikát csinálok és hogy mit akarok. Eddig voltak céljaim, terveim. Mondjuk most is voltak, csak a járvány felborította az életem. Na de elég nagy horderejű érzelmi hullámok gyötörnek, egyik nap ezt gondolom, másik nap már a szöges ellentétét. Valaki mondja már meg, hogy mit kell csinálni az életben??? És ez meddig tart? Mikor higgadok le? Olvastam, hogy ez természetes a nőknél és elvileg 30-hoz közeledve elmúlik!? Légyszi valaki!

#nők #zavartság #érzelem #Érzelmi hullámok
2020. okt. 29. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Menj el egy pszichológushoz, ha ilyen problémáid vannak.


Én ilyennel nem találkoztam.

2020. okt. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
Megmondom, mit kell csinálni. Ismerkedni kell egy 40-es pasassal! Ha érdekel a lehetőség, keress meg!
2020. okt. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Én sem tapasztaltam ilyet, ez inkább a tinilányokra jellemző.

32N

2020. okt. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon sok öngyilkosság történik 26-27 éves korban, a legtöbb ember ilyenkor torpan meg az életben. "Jó, de most hogyan tovább?!" Férfiaknál is ez van, nem női gond. Még fiatal vagy, de már annyira mégsem, nem vagy öreg, mégis érzed, hogy valami elmúlt. Természetes sok embernél ez az időszak, ha nem megy egyedül keress fel pszichológust. Kicsit lassíts be, keress hobbikat. Kerüld a felesleges agyalásokat, foglald le magad.

Az is lehet, hogy hormonális gond, érdemes lenne kivizsgáltatni hogy ezt kizárhasd. Kitartás!

2020. okt. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy a pasiknál a kapuzárási pánik/megőrülés kb. 40 éves korban kezdődik, szóval jót nevettem az egyik kommenten, végülis helyben van a pasi csak kicsit más indokból. 😂
2020. okt. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az alapján, amit olvastam, az az oka, hogy ebben a korban az önmagunk megismerése helyeződik előtérbe. Ez mondjuk azért lehet fontos, mert úgy egy éve komolyabban foglalkozom az önismerettel. Voltam tréningeken, ilyen témájú könyveket olvasok és igyekszem tudatosabb lenni, illetve megérteni saját magam. Úgy érzem sokkal közelebb kerültem magamhoz, de mégis most egy teljesen más eredményt hozott. Nagyjából 2-3 hónapja megy ez, hogy össze vagyok zavarodva. Nem tudom, hogy jól csinálom-e az életem vagy egyáltalán mit kell csinálnom!? Azt akarom egyáltalán, amit korábban kitűztem célomul? Korábban nagyon céltudatos voltam, konkrét terveim voltak. Most viszont nem tudok tervezni, mert saját magamat megakadályozom a hangulatingadozásaimmal, azzal, hogy egyik napról a másikra változik a véleményem. Szóval nagyon zavaros most minden. Azt hittem konkrétan velem van baj, de olvastam erről és akkor egy barátnőm, aki épp ott volt velem, szintén mondta, hogy ugyanezt éli át (27 éves) és várja, hogy vége legyen.
2020. okt. 29. 22:21
 7/15 anonim ***** válasza:

Hasonló időszakban vagyok én is, nem hiszem, hogy nemtől függ a dolog, én férfi vagyok. Úgy hívják, hogy kapuNYITÁSI pánik.

Ha szeretnél beszélgetni, állok rendelkezésedre.

2020. okt. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
Mikor dugtál utoljára egy egeszsegeset?
2020. okt. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%

A nők egy elég nagy része gyakorlatilag folyamatosan meg van zavarodva. Ezt nem sértésként írom, de tényleg ezt látom. A tinicsajok pörögnek a top srácokra, aztán sokukat csak dugogatják. A tinikor náluk 20 fölé tolódott. Aztán instán meg tiktokon szocializálódnak. Később kéne azért valami jó pasi, akinek pénze is van, de anyagiasnak meg nem akarnak tűnni. Kell egy kis túltolt feminizmust is tolni, de azért egyértelműen férfias pasi használja ki őket.


Durva, de ezt már nőktől is hallottam. Szerintem egyszerűen a legtöbb nőnek annyira kényelmes már az élet és annyira megkaphatnak bármit, hogy ettől kicsit megkattannak.

2020. okt. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez nem nőség kérdése, hanem kapunyitási pánik. Nekem nincs ilyen problémám például.


Keress fel szakembert és találd ki "magad".

2020. okt. 30. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!