Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egy csomó...

Miért van az, hogy egy csomó ember arról beszél, hogy a szexualitás magánügy, de közben ugyanilyen csomó ember meg ha megismerkedik valakivel (munkatársak, osztálytársak, stb..) egyből olyanokat kérdez, hogy van-e barátnő, feleség/férj, gyerek?

Figyelt kérdés
Szóval az emberek imádnak a mások magánéletében vájkálni, de a magánélet az nem tartozik senkire (pl. egy meleg titkolja el, mert az magánügy).

2020. okt. 30. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Tudod az emberekben benne van alapvetően, hogy próbálják megismerni a másikat. Én pl. nem szeretek úgy dolgozni, hogy semmit nem tudok a többiekről, és full csöndben kell ülni. Pláne, hogy a kollégáimmal sajnos több időt töltök el hétköznap, mint a saját párommal, így egymás gondját-baját megérezzük/látjuk. Nem kell vájkálni, ha valaki azt mondja, hogy épp szingli vagyok (mert mondjuk nem akarja bevallani, hogy meleg), innentől kezdve normális ember nem firtatja. De barátokat szerezni is úgy lehet, ha elkezdesz ismerkedni másokkal, plusz a hangulat is jobb, ha valamennyire ismered a másikat. Aki meg nagyon kuka, nem vevő a beszélgetésre, azt úgyis békén hagyjuk.
2020. okt. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Van e barátnőd és szexeltél az este kérdés nem ugyanaz.
2020. okt. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is egyetértek ezzel maximálisan, ez a normális. Csak nem értem, hogy sok ember miért jön ilyen álszent dolgokkal, hogy "az emberek nem kíváncsiak a másik magánéletére" "az ilyen dolgok megbeszélése nem a munkahelyre való, ott dolgozni kell" vagy pl. "egy meleg ne reklámozza a másságát, mert arra senki nem kíváncsi". Pont az a természetes, hogy meg akarjuk ismerni egymást, és igenis kíváncsiak vagyunk egymásra, szóval nem tudom sokan miért ilyen álszentek.
2020. okt. 30. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a fajta álszentség mindenütt jelen van. Szokták mondani, hogy például nem illik a másik keresete felől érdeklődni. Ehhez képest az emberek többsége előszeretettel turkál a másik pénztárcájában. 🤷‍♀️
2020. okt. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,álszentség.Ugyanolyan,mint amikor sok ember korlátozza a házastársát,partnerét,hogy ne flörtöljön senkivel,de ha neki van alkalma,akkor a félrelépés is megindokolható.
2020. okt. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!