Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lesz valaki egyből...

Miért lesz valaki egyből vírustagadó, ha más a véleménye, mint a többségnek?

Figyelt kérdés
Igen, biztosan van vírus, biztosan kell a maszk, ezt sose tagadtam, viszont szinte azt veszem észre az ismeretségi körömben, hogy direkt provokálják azokat az embereket, engem is, akik nem pánikolnak, nem nyelnek be mindent, amit az ATV lead. Egyből, hogy te biztos vírustagadó, konteós vagy, és a többi ilyesmi. Persze vitatkozni se lehet velük. De most komolyan itt tartunk, ha valakinek van valamiben egy ellenvéleménye, akkor rögtön meg kell bélyegezni, s nem csak a Covid kapcsán veszem észre. Mitől lettek ilyenek az emberek?
2020. okt. 31. 22:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Mert az ellenvéleményednek nincs tudományos alapja, csak a saját meggyőződésed, meeg a vírustagadó honlapok és közösségek. A vírus létezését világszerte millió ember betegsége és halála jelzi, virológusok, szakemberek, kormányok, laboratóriumok küzdenek ellene, de te kijelented, hogy külön véleményed van, pedig nem vagy orvos, virológus, hozzáértő, sőt még túlélő sem. Neked nem lehet más véleményed, mert nem értesz hozzá. Ennyi. Ahogy nem nyilatkozol az atomerőművek tervezésével kapcsolatban sem, úgy abba sem kell beleszólni, amihez abszolút amatőr vagy. Tapasztalatokra nem hivatkozhatsz, mert az maximum a tied, vagyis egy emberes, 7 milliárd ember nevében nem beszélhetsz.
2020. okt. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Én biológus vagyok, még sem pánikolok. Úgyhogy első, az elméleted maris megdőlt, mert többet tudok a témáról, mint az átlag, mégsem a tömeg véleményén vagyok
2020. okt. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Utolsó, gyere bészélgessünk. Végre egy hozzáértő. Tehát miben nem értesz egyet? Nincs vírus? Nem veszélyes? Nem kellene védekezni ellen?
2020. okt. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Senki sem mondott ilyet, de fújjad csak a magadét, ha neked így jó
2020. okt. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó írtam, privit, kérdéseim lennének.
2020. okt. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, 5 percet vártam, de nincs értelmes válaszod. Ennyit rólad.
2020. okt. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Válaszoltam, hogy nem akarod veled értékezni a témában, pláne nem, ha sértegetéssel kezded a mondandód :) a gyerekeket is így tanítod?
2020. okt. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14%

Válaszoltam, de nem sértegettelek, csak megkérdeztem, hogy mint hozzáértő (biológus) miért farolsz ki a konkrét kérdések elől?

Konkrétan felelj:

- szerinted van vírus vagy nincs?

- szerinted veszélyes a vírus vagy nem?

- ha nem értesz egyet a meghozott intézkedésekkel, mit csinálnál másképpen és miért?

Ebben hol a sértés?

2020. okt. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Feladom. Egy szokásos hangember vagy, aki úgy képzeli, hogy a virológusok mind hülyék, de bezzeg te aztán értesz hozzá, mert elolvastál 3 cikket a neten. Azt még megértem, hogy itt mindenki ért a focihoz, mert kiskorában már rugdosott labdát, de hogy már a vírusok kérdésében is egy egész országnyi hozzáértő van, az fáj.
2020. okt. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
Te most még mindig nekem pampogsz amúgy?
2020. okt. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!