Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A „hazakísérhetlek“ szófordula...

A „hazakísérhetlek“ szófordulat azonos neműek között nem homis egy csöppet?

Figyelt kérdés

Edzés után jövök ki, iskolatársam szintén és megkérdezi hogy „hazakísérhetlek“?

Aztán annyiban módosított (ettől még rosszabb lett) hogy „vagy egy darabig megyek veled“ .

Azért lett rosszabb mert olyan „mindegy csak mehessek veled“ íze volt a kérésnek.

Ez nem homis egy kicsit?

Ja és leráztam mondtam jönnek értem kocsival (kamu volt de bejött)


2020. nov. 1. 11:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kérdező: nem az a baj, hogy meleg vagy, hanem, hogy ilyen hátulról mellbe kérdéseket teszel föl. Van itt olyan kategória, ahol nyíltan kiírhatod magadból a vágyaid, különösen, hogy név nélkül teszed mindezt.
2020. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Azért mondja, hogy homis a fültágító, mert neki nincs :D

Gondolom anya nem engedte és most morcosan mindenki rossz akinek van xD


Miért nem foglalkozik mindenki a saját életével? Annyira szép világ lenne ha nem ítélkezne senki.

Te nem akarsz fültágítót, vagy tetoválást akkor neked nem lesz ennyi :D

De ne utáljunk már úgy embereket, hogy csak ránézünk és eldöntjük, hogy rossz...

2020. nov. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

"De ne utáljunk már úgy embereket,"


És nem utálom, de engedtessék meg nekem ha egy fültágítós- tetkós szarjani (mert az!!!) jön velem szemben az utcán akkor 10 méteres védőtávolságot tartsak tőle. Ki is milyen jogon vitatná ezt el tőlem?

2020. nov. 1. 14:18
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
hat tesom, ilyen viselkedes mellett nem kell attol aggondod, hogy ki es milyen nemu akar hazakiserni, mert rovid idon belul senki nem fog veled szobaallni - jogosan
2020. nov. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!