Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy lány aki mióta visszautasí...

Egy lány aki mióta visszautasított, állandóan a pasijairól beszél. Miért?

Figyelt kérdés
Egy ideig fűztem egy lányt, és miután komolyra akartam volna vele fordítani a dolgot, visszautasított. Viszont én mazochista, jóba maradtam vele. Azóta ha találkozunk, akkor sokszor beszél az exeiről, hogy lehet találkozni fog vele, illetve hogy kikkel kavargatott régebben. Vagy pedig küldözget képeket, hogy mennyire tetszett/tetszik neki egy csávó. Ezt miért csinálja? Pont nekem beszél/küldözget dolgokat ilyenekről... Ennyire alacsony érzelmi intelligenciája lenne, vagy csak szimplán lesz*r engem? Vagy netán féltékennyé akarna tenni? De annak meg mi értelme lenne... Vagy csak le akar koptatni? Netán sikerült betöltenem a f*sza kis b*zibarát szerepet?

2020. nov. 3. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom egyértelműsíteni akarja, hogy TÉNYLEG nem érdekled ilyen értelemben. Sajnos vannak pasik, akiknek egy szimpla "nem" nem elég.
2020. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar tőled semmit,majd hallgathatod hogyan intézte el az aktuális palija ...
2020. nov. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Na az f*sza lesz... De amugy én szünetbe pl. nem is kerestem egyáltalán, ő küldözgetett képet az exéről, mikor még együtt voltak... Sőt, miután visszautasított, akkor is ő keresett megint először...
2020. nov. 3. 13:29
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Szeretet és figyelemhianya van. Azok csináljak ezt. Értelmileg értetlen komoly kapcsolatra. Döntsd el, tűröd e, vagy lépsz.
2020. nov. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Érzelmileg éretlen, nem értelmileg. Atirja a telefon, bocsi.
2020. nov. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ez neked szarul esik, már csak azért is mert kosarat adott. Ok tudomásul vetted, hogy nem lehettek egy pár, de te nem a barinője vagy akikkel ezt szokás megvitatni.
2020. nov. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Sose szopatjuk magunkat, de majd a sajat karodon megtanulod. En torolnem es kerulenem ahogy tudom
2020. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer én is megcsináltam ezt, de szándékosan. Tudtam jól mit csinálok, de a srác sehogy se akarta felfogni hogy nem érdekel. Ismerősök voltunk, akik tényleg néha segítenek egymásnak? tudtunk beszélgetni, aztán egyszer csak elkezdte az elbszott nyomulást. Mikor a tudtára adtam többször is, hogy velem nem lesz semmi, akkor se tudta feldolgozni az információt. Szóóval elkezdtem kerülni személyesen, aztán ezt a pasi “mutogatást”, aztán csak irkálta hogy van-e kedvem ide vagy oda menni, hát mondom ilyen nincsen. Azóta már nem is beszélek vele, ignoráltam.

Elgondolkoztam, hogy lehet pszicho volt egy kicsit. Jobb az ilyet kerülni.

2020. nov. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ez mind érthető, és jogos is, de én szinte nem is keresem a csajt. Tudomásul vettem, hogy mi a helyzet, és már rég továbblépnék, ha nem csinálná ezt folyamatosan. Nem írok neki, egyedül snapchaten szoktunk küldözgetni random képeket egymásnak, de ennyi. Vagyis ő legtöbbször az exéről, meg a palijairól. Aztán legutóbb mikor találkoztam vele, akkor is ő akart átjönni hozzám. Majd átjött, és ott megint elkezdett beszélni a srácos ügyeiről. Ennek nemtudom mi értelme.


A #4-es válaszolóval tudok egyet érteni, mivel tényleg nagyon figyelem- és szeretethiányos a csaj. És szerintem neki csak az a lényeg, hogy jóba maradjon velem, mert így megkapja tőlem a figyelmet... Persze addig amíg nem lesz valakije, mert utána megyek a levesbe.

2020. nov. 3. 15:20
 10/13 A kérdező kommentje:
Na időközben a csaj meg össze is jött az exével... :'D.. Úgyhogy nemtudom mi volt ez az egész, de már úgyis lényegtelen... Ki érti a nőket.
2020. nov. 3. 16:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!