Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt életetek olyan pillana...

Mi volt életetek olyan pillanata, amikor meghatódtatok?

Figyelt kérdés
2020. nov. 4. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Ismertem egy 80 év körüli nénit. Később már kezdett demens lenni, egyre több dolog esett ki neki, nem emlékezett már emberekre. Néha a saját lányára sem.


Mégis, amikor édesapám búcsúztatóját tartottuk, én nagyon igyekeztem erős maradni és nem sírni. Mégis, amikor megláttam a kicsi, törékeny nénit a lányába karolva elszántan betipegni... ott kibukott belőlem.


Nem vártuk el tőle egyáltalán, hogy jöjjön. Idős, már nem igazán van utazóképes állapotban. Meg hát sejtettük, hogy már nem emlékszik ránk.


Hát dehogynem.


Ragaszkodott, hogy eljöjjön.

2020. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Volt egy pár.

Például, mikor még kábé 10 éve, először láttam a Nickelback - Lullaby c. klippjét. Azon konkrétan még a könnyem is kicsordult.


26/F

2020. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Tony Stark halála a Végjáték végén.

Még a moziból kifelé sétálva is próbáltak vigasztalni, felvidítani a barátaim.

2020. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Amikor a kislányom meg

született

2020. nov. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Fúú hát én mostanában mindenen meghatódom, képes vagyok egy filmen meghatódni, amin amúgy normál esetben nem szoktam, most meg amikor már tudom hogy szomorkásabb rész jön, elkezdek bőgni. :D Pedig még csak terhes sem lehetek :D :D nagyon fura, lehet ez az őszi, komor idő váltja ki belőlem a hangulatot.
2020. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Mikor meghalt a gyerekem.
2020. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

#6 Öhm... a meghatódás olyan érzelem, amikor valaki megkönnyebbül, boldog lesz, végtelen büszkeség járja át, vagy ehhez hasonló.


Ergo pozitív...

2020. nov. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Kb. egy éve dolgozom egy projekten, ami a hobbimhoz köthető. Elég komplex, ami sok különböző szakember igénybevételét is jelenti. Rengeteg munka- és pénzráfordítás, mivel szeretném, hogy végül egy igényes végeredmény szülessen. Ez így eddig elég hétköznapian szól, de számomra óriási emocionális jelentőséggel bír. Egy régi álmom megvalósításáról szól, és minden alkalommal, amikor egy-egy részeredmény elkészül, annyira boldog és hálás vagyok ezeknek az embereknek, hogy szinte sírni tudnék. A világ különböző tájain, különböző emberek azon dolgoznak, hogy a lehető legjobban megvalósítsák az elképzelésem. Olyan embereket és olyan szakterületeket ismerhettem meg ez által a projekt által, akikről/amikről eddig csak halvány fogalmam volt. Rengeteg ismeretséget és tapasztalatot gyűjthettem adott területeken, amik számomra felérnek egy nagy kalanddal. Ha ezekbe belegondolok, mindig meghatódott leszek. 😅😭
2020. nov. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Egyszer véget ért egy gyakorlatom egy nagyon szép, okos mentorom mellett, és ez a gyakszi az addigi legjobb volt. Valahol kárpótolt a többi rossz mellett. Nagyon szerettem ezt a pillanatot.
2020. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!