Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki ferfigyulolo az miert az?...

Aki ferfigyulolo az miert az? Akinek ferfi undora van, mi okozza? Tenyleges okokra vagyok kívancsi, hogy mitol erzik így.

Figyelt kérdés

2020. nov. 6. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Én nem vagyok az, de azok alapján amit gyakorin látok, sokszor megértem miért van egy nő rosszul a férfiaktól. Ugyanígy a nőkkel sincs bajom, nagyrészük teljesen normális. Csak aztán mégis ismerek pár olyat, amik alapján értem miért van egy férfi elkeseredve a nőktől.

Szerintem a lényeg hogy megtaláljuk az egyensúlyt, hogy vannak jó és rossz emberek (nem férfiak, vagy épp nők, hanem emberek), és megtanuljuk őket felismerni, és kivédeni, aztán pedig nem sztereotipizálni, hogy "minden nő egy..., vagy minden férfi egy...".

Mindemellett sajnálom hogy vannak olyan nők és férfiak, akik nem tudnak túllépni a csalódásaikon, és inkább a saját lelküket keserítik ezzel férfi-, vagy épp nőgyűlölettel.

2020. nov. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Általában végtelen egoizmusban szenved az illető, részletekbe lusta belemenni, vagy nem is érti, miről lenne szó, ezért általánosításokkal él inkább, az egyszerűbb.

Vagy leszbikus az illető, vagy a nemi vágya már kb a - végtelennél tart, ezért jellemző pl az idősebb férfiaknál is a nőgyűlölet, mert jórészük már impotens. Megvan ez mindkét nemnél.

2020. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Ez mindig egy nagyon rossz élménnyel kezdődik ami egy hímnemű egyedhez fűződik. Sokszor az apa az első, alkoholista bántalmazó, hűtlen. Esetleg lehet hogy nincs sikere a férfiak körében és a sorozatos visszautasítások végett utálja meg őket. Esetleg megcsalták. Esetleg fizikailag bántalmazták, szexuálisan zaklatták vagy megerőszakolták. Ezek között kell keresgélni.
2020. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Férfiak közül sokan az anyjuk miatt lesznek nőgyűlölők.

Nekem nőként az apámmal kezdődött. Hímsoviniszta volt és már kicsi koromtól fogva azt hallgattam, hogy nőként szart sem érek.

Amikor gyerek voltam, rendszeresen bántottak nagyobb fiúk. Verés is volt. Volt, hogy könyörögtem zokogva és még akkor is röhögve bántottak. A tanárok mégsem tettek semmit, ellenben amikor órán rajzoltam az igazgató ellé lettem ráncigálva.

Felnőttként is többször ért atrocitás férfiak részéről, legutóbb munkából hazafelé egy részeg csürhe k--rvázott le, és ordibáltak, dobáltak minden ok nélkül. Kabát volt rajtam, mielőtt...

Azt tapasztaltam, hogy már egészen fiatal fiúk azt hiszik, bármit megtehetnek a nőkkel.

De ettől függetlenül a nőktől is tartok. És érdekes mód előbb ülök a metrón 30-40es férfiak mellé, mint például tinilányok mellé.

Tehát nem vagyok kifejezetten férfigyűlölő. Férjem van, nagyon szeretem, őt meg a nagyobb testvérei csesztették, mert nem volt tipikusan macsó falusi gyerek.

2020. nov. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez leginkább politikai propaganda, a sok évtizedes férfigyűlőlő feminácizmus eredménye. Ugyan azért gyűlőlik, amiért buzzikat, zsidokat, boszorkányokat, bárkit aki ellen gyűlőlet hadjáratot indítanak. Most a férfigyűlőletből lehet politika hasznot kreálni, az ostoba csőcseléket meg bármikor bármi ellen fellehet használni.
2021. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!