Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj hogy ilyen vagyok?

Baj hogy ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mindenki lelki szemetesnek használ, de nem zavar. Szinte bármit meghallgatok, igaz segíteni nem mindig tudok, viszont képes vagyok bármilyen önsajnálatatot végighallgatni. Ezért vagyok fontos nekik, mert jó lábtörlő vagyok. Vannak akik, azt mondják, hogy hülye vagyok, hogy hagyom, hogy lábtörlőnek használjanak. De engem nem zavar. És tudom, hogy soknak csak arra kellek, tudom, hogy én nem számíthatok majd rájuk. De ha én ezt tudom, és érzelmileg nem zavar, hogy erre kellek, akkor miért baj? Kinek mi a véleménye? Tényleg változnom kéne? Még akkor is, ha érzelmileg nem zavar?

2020. nov. 7. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, tesám!
2020. nov. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zavar ne vàltozz!
2020. nov. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebből lehetnek majd problémáid az életben, de valószínűleg úgysem fogysz megváltozni.
2020. nov. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy valakit lelki szemetesnek, vagy lábtörlőnek használnak az két teljesen különböző dolog, te meg kezded az elsővel és folytatod a másodikkal.

A lelki szemetest nem szokták lábtörlőnek használni - az egy bizalmi pozíció - így nem is értem.

2020. nov. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Utolsónak, van aki lelki szemetesnek és van aki lábtörlőnek használ. Szóval aki lelki szemetesnek használ az valóban nem használ lábtörlőnek, de vannak akik meg annak használnak.

3-as És milyen gondjaim lehetnek belőle? Ha olyanok, akkor hajlok a változásra.

2020. nov. 7. 10:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel kihasználnak, így gáz.
2020. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"milyen gondjaim lehetnek belőle?"

Az, hogy az ilyen embert gyengének nézik, rossz tulajdonságokkal, ezért sohasem léphet előre egy közösségben.

Mindig az utolsó helyen lesz.

2020. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem zavar, csak elviseled, mert félsz, hogy ha nem tennéd, akkor egyedül maradnál. Alaptalan félelem. Vannak olyanok, akik mindig panaszkodnak, eléggé elszívják a másik ember energiáit ezzel. Ha már soknak érzed, rázd le őket. Az meg jó tulajdonság, ha képes vagy másokat meghallgatni, tehát ez értékes benned! Azt esetleg megpróbálhatod, hogy te is elkezdesz panaszkodni a neked panaszkodónak, hogy ő pl. hogy reagál. Csak kísérletképp. Hogy ő pl. kíváncsi-e rád, igyekszik-e segíteni? Mert lehet, hogy igen, csak te nem osztod meg vele a problémáid és ezért egy egyoldalú viszony. De az is lehet, hogy nem.
2021. jan. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!