Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit mondd el, egy emberről ha...

Mit mondd el, egy emberről ha valakinek a facebookon 533ismeröse van?

Figyelt kérdés
Szerintetek ismerős gyűjtögető vagy ilyesmi, egyáltalán minek valakinek 533darab ismerős?

#facebook, ismerősök, emberek, vélemények
2020. nov. 8. 18:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
Áruld már el, mi a rákért frusztrál téged ennyire az az 533-as szám, mert k*rvára kiváncsi vagyok. 😃
2020. nov. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Egy csomó helyről ismerhetsz embereket. Iskolából, munkahelyről, sportról, edzésről. Kisebb falvakban ahol mindenki ismer mindenkit 533 ismerőst simán össze lehet szedni, vagy a dupláját is. Aztán a baráti társaságokról vagy bulikról ne is beszéljünk
2020. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok egyszerűen arra hogy ez ismerős gyűjtögetésnek számít-e és hogy milyenek lehetnek az ilyen emberek és ennyi.
2020. nov. 8. 19:37
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még nem az a szint. Nekem is 650 körül van, nagy része a sulikból és a munkahelyeimről, egy olyan ismerősöm sincs, akit ne ismernék személyesen. A másik oldal viszont az, hogy ezeknek az embereknek legalább a felét törölhetném, annyira nincs egymáshoz közünk már, pl. 10+ éve együtt csináltunk valami projektfeladatot, de azóta se láttuk egymást, azt se tudom melyik országban élnek, de nem is érdekel. Csak nem vettem még rá magam a tisztogatásra.
2020. nov. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem például 650 körül van és mindegyiküket ismerem. Barátok, rokonok, ovi, általános, gimi, egyetem, sportok, edzések és még sorolhatnám, mert könnyen feljönnek a számok. Pedig én még az otthon-ülősebb kategóriából vagyok, és mégsem jelölgetek be-fogadok el mindenkit.

Akikkel nem vagyok közeli kapcsolatban szimplán kikövetem, nem szoktam ismerősöket törölni.

Semmit sem jelent az a szám, senki nem lesz tőle sem több, sem kevesebb, felesleges ilyeneken agyalni.

2020. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg 393 van, úgy hogy alig végeztem az iskolával. Szóval egy szál munkatárs vagy hasonló sincs. :)

Viszont nem egy olyan ismerősöm van, akinek 2000-en felül van.


A "gyűjtögetés" inkább 1000 fölött kezdődik.

2020. nov. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátomnak 1500 van asszem, de ő mindig népszerű volt, 13 évig néptáncolt, meg alapból falusi, ahol kb. mindenki ismeri, gimibe meg már nem oda járt, akkor ott a városból is szedett össze. S nem gyűjti őket, egyszerűen ő ilyen. Nekem asszem 350 körül van, én sem gyűjtöm, ismerem őket diákmunka, sport, iskola, stb. Egyetemen is sok mindenkivel meg lehet ismerkedni..

Mondok durvábbat: ismerek olyat, akinek 2500 ismerőse van. :D

2020. nov. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Apám egy csomó embert ismer munkájából kifolyólag, ezeknek az embereknek köszönhetően meg még több embert ismer meg, így több mint 1000 ismerőse van és ismeri is őket,nem gyűjtögető.

De tudnám miért fáj ez neked ennyire? Neked kevés van és ezért vagy mi? Nem attól leszel több vagy kevesebb,hogy hány ismerősöd van facebookon.

2020. nov. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés kedvéért megnéztem, jelenleg 812 ismerősöm van a Facebookon. Nem vagyok gyűjtögető. Azt kell mondjam, több, mint 90%-át ismerem személyesen is. Általános és középiskolai diákok és tanárok, kollégák, emberek a szülőfalumból, emberek a nemzetközi és sporteseményekről amiken eddig részt vettem, önkéntestársak, alapítványok munkatársai stb. Tiniként még visszajelölgettem mindenkit, mert akkor még nagyon új volt ez az egész Facebook. Azóta megpróbáltam kiszelektálni őket, de lehet maradt még 10-20 ember akiket ténylegesen nem ismerek, de nincs időm 800+ ismerőst végignézni. Ja, és ma már megválogatom, kit jelölök vissza.
2020. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!