Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Adott egy 19 éves srác, aki...

Adott egy 19 éves srác, aki kapcsolatba kerül néla jóval fiatalabb, 10 éves rokonokkal, gyerekekkel. Normális dolog az, ha beáll közéjük játszani? Vagy ez infantilis viselkedésnek számít?

Figyelt kérdés
2020. nov. 9. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen normális. Gondolom nem bandázik velük, hanem a családi összejövetelen foglalkozik a kisebbekkel.
2020. nov. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Inkább játék mindenféle nem éppen 19 évesnek való játékokkal és baromkodás.
2020. nov. 9. 00:33
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Istenem lásd már bele h pedofil! Nem fordul meg abban a csepp agyadban h egyszerűen csak elszorakoztatja a kicsiket?! H a picsaba lehet egy kis kedvessegbe is már az abnormalitast bele látni? Tényleg ennyire nincs dolgod?
2020. nov. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Kedves 3-as! 15 éves vagyok, és én is szoktam magamtól jóval kisebb gyerekekkel játszani, hogy lefoglaljam őket (9-10 évesek), mégsem vagyok pedofil.

Na most mi a fasz van, megállt a tudomány?

2020. nov. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
úgy olvastam, hogy nem babázik velük :D De, pont ez az hogy bandázik velük, rokonok akik közelebb költöztek és nyáron összehaverkodtak.
2020. nov. 9. 00:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
UnknownZero, a szövegértés nem az erősséged... olvasd el újra, ezúttal lassan, hogy mit írt a #3-as!
2020. nov. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek ovipedagógus bácsik is, azok akkor pedók?
2020. nov. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
4es,latom anno megbuktal szovegertelmezesbol. Vagy csak nem megy a szaekazmus. Bár ahhoz meg intelligencia kéne.
2020. nov. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!