Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek volt már ilyen napja?

Kinek volt már ilyen napja?

Figyelt kérdés

Ma reggel úgy keltem, hogy nagyon ideges vagyok és feszült nincs rá okom, de robbanok fel.. Rám jön a sírás.. Minden apróság ami zavarni szokott most amiatt vergődök csapkodok hangosan..

Mit csináljak, hogy le nyugodjak? Nektek milyen módszer válik be ilyenekor?


2020. nov. 9. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Kiadós szex. De komolyan, a legtöbb ilyen hormonális kicsapongást elsimitja.
2020. nov. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Biztos van benne valami és ezzel egyet is értek, csak hogy én most egyedül vagyok és máshogy szeretném megoldani 🤸
2020. nov. 9. 08:28
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

Nincs kezed? Vibrátorod?


Egyébként kiadós testmozgás pl. szintén jó megoldás

2020. nov. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És tegnap keltem így. Reggeliztem, ittam egy kis piát aztán kimentem felásni a kertet. Elég jól bevált. Sajna párom most nekem sincs pedig az biztos kellemesebb módszer. 😀
2020. nov. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok a menstruáció előtti napokban és közben. :( Indokolatlanul fáradt és energiátlan is vagyok mellé és ingerlékeny. Aztán elmúlik és a hónap többi napjában szerintem nyugodtabb vagyok az átlagnál.
2020. nov. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És még kertem sincs.. 😅

Ilyenkor általában takaritok vagy hasonló, szóval amellett döntöttem


5dik válaszoló érdekes, hogy nekem nincs meg és nem is mostanában fog megjonni szóval nem tudom miért tört ez rám

2020. nov. 9. 12:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Reggelre leesett a cukrod, ez pedig kortizoltermelésre késztette a mellékvesét. A kortizol stresszhormon!
2020. nov. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ugyanígy, de ha feszkósan kelek, ébredek, akkor tutkó lesz aznap valami.
2020. nov. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!