Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az nagyon ciki hogy én azt...

Az nagyon ciki hogy én azt érzem ha már meg kellett születnem ebbe a világba akkor jobb lett volna nőnek születnem?

Figyelt kérdés
Mivel nincsenek meg azok a tulajdonságok nekem mint egy igazi férfinak. Nem tudok védelmezni, nincs jó fizikumom, férfi munkák se az erősségeim. Így nem csoda hogy nincs barátnőm és sose lesz családom se. Nőként biztos lenne párom meg minden. Nekik más problémák vannak de biztos jobb lenne. Nem vagyok homi de ha nőnek születek akkor férfiakhoz vonzódnék nyilván.

2020. nov. 12. 13:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Az edzés az nem jött sose számításba? Miért nem kezdesz el sportolni? A nagy, erős izmos férfiak sem úgy születtek, hanem edzenek hozzá.
2020. nov. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Régen edzettem de akkor is így maradtam. Szerintem nem mindegy a genetika sem.
2020. nov. 12. 13:23
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Igen, elég ciki ez a tehetetlen, frusztrált, felelősséghárító hozzáállás az élethez.
2020. nov. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azt hidd, hogy nőnek lenni olyan egyszerű, lehet így tűnik, de ennek az oldalnak is meg vannak a maga problémái. Szerintem férfiként munkát pl. egyszerűbb találni, még ha nem is olyan jó a fizikumod. Egyébként feleslegesen rágódsz ezen, mert nem leszel nő, akkor meg már egyszerűbb beletörődni és elfogadnod ilyennek magad és tenni valamit, hogy jobb legyen. Nem attól lesz valaki férfi, hogy ki van gyúrva.
2020. nov. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nőként is csak egyszer kell csúnyának születni, onnantól hard mode.
2020. nov. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Cseréljünk!


Férfiként könnyebben érvényesülsz a tudásoddal is akár, ha edzeni nem szeretnél.Nem néznek semmibe, ha nem akarsz szülni pl.

2020. nov. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy a nőknek sem könnyű, de más és az jobb lett volna. Azt is tudom hogy nem leszek nő, nem is akarok az lenni csak úgy lett volna jó ha alapból nőnek születek. Egyébként a gyermektelenek férfiakat is lenézik. Meg ha nincs barátnő azért is.
2020. nov. 12. 15:36
 8/14 A kérdező kommentje:
*gyermektelen
2020. nov. 12. 15:37
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyébként még csúnya lányként sem lenne rossz, egy csúnya lány is tud szexi lenni szerintem. Csak adni kell magára.
2020. nov. 12. 15:38
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
Egy csúnya férfi is tud szexelni. Csak adni kell magára.
2020. nov. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!