Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történhetett velem az...

Mi történhetett velem az utóbbi időben?

Figyelt kérdés

Jó pár hónapja azt vettem észre magamon, hogy teljesen érdektelenné váltam minden iránt.

Egy-két éve éltem a pezsgő egyetemi életet, nagyban sportoltam (edzettem, fociztam stb) ezeken kívül még jó pár hobbim volt, mindbe bele tudtam magam élni, lekötötték minden figyelmem.

Néhány hónapja azonban dolgozni kezdtem, és már semmi sem érdekel. Mindent abbahagytam, semmivel nem foglalkozok, csak telnek a napok, jóformán azt se tudom mivel, miután végzek a munkával. Eddig elegánsabban öltözködtem, mára már kopott, bő melegítőkben járok, max farmer munkahelyre, régebben szinte minden héten vettem valami ruhát, most van olyan ami másfél éve nem volt rajtam. Fodrásznál hónapok óta nem jártam, addig meg háromhetente. Eddig sok tervem volt a jövőre nézve, a hobbikra, most már csak gyűjtöm a pénzt, de fogalmam sincs mire, mert nem szeretek költeni. Minden hobbira feleslegesnek tartom, ruhára, könyvre sajnálom a pénzt, szerintem semmi sem éri meg az árát.

A barátnőm sem nagyon érti mi ez most, kissé tanácstalanul állok. Igazából nem panaszkodom semmire, csak hiányzik a régi énem; az, hogy nincs mivel megtöltenem a napjaimat. És ezért nem, nem a koronavirus a felelős! A barátnőmet szeretem, de a párkapcsolat csak egy szelete az életnek.



2020. nov. 12. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Bele kerülték a mókuskerékbe, a felnőtt életbe. :) Mindannyian átesünk ezen, ilyen a csúnya, való élet sajnos. Próbálj erőt venni magadon, miután túl vagy az első sokkon, és éld tovább az életedet. Nem lehet mit tenni ez ellen.
2020. nov. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Depresszió, hangulatingadozás.

Keress fel egy pszichológust,ő biztosan tud segíteni, sok sikert és kitartást.

2020. nov. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!