Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet, hogy a nővérem...

Hogy lehet, hogy a nővérem ezt bírja? Mintha aki remetének állt! Normális?

Figyelt kérdés

Én 17, ő 19. Kevés barátnője van, konkrétan egy. Nem anyánkkal élünk, ritkán találkozunk vele, másik városban lakik és megvan a saját élete. A vírus miatt annyit se találkozik egyszem barátnőjével mint eddig, aki szintén másik városban lakik. Eddig nyáron 1-2 napot és karácsonykor 1-2 napot töltött nálunk. Most azt tervezi, hogy karácsonykor sem találkozik vele, csak elküldi a neki készített és vett ajándékokat postán. Apánkkal is nagyobb távolságot tart, mert szív és cukorbeteg. Napszaktól független, még az esti kutyasétáltatásnál is maszkot vesz, mindegy, hogy egyedül megy vagy közösen megyünk le. A szobájában gyakran szellőztet, ami miatt, bár neki nem tűnik fel, hideg van nála.


Egyébként se volt bulizós típus, nem járt el gyakran, de már annyira sem. Amikor elmegy a 10 perc sétára lévő Dm-be, az neki azzal ér fel, mint egy öregnek az, hogy piacra mehet, annyira élvezi.


Én értem, hogy figyeljünk egymásra meg minden, de ez nem túlzás?


2020. nov. 13. 01:30
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
En tesom is ilyen, arra ertve hogy nem csinal semmit, nem találkozik senkivel es nem csak most a vírus miatt. Szerintem a te tesod is alapbol ilyen, es most meg kapóra is jott neki a karantén. De azert ennyire ne legyen mar beszarva tole..
2020. nov. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem a saját egészsége miatt aggódik. Hanem apánk miatt, akinek finoman szólva nem acélos az egészsége. Volt egy barátnője, még általánosban ismerkedtek meg, osztálytársak voltak. Őt nagyon szerette, lehetőségek szerint gyakran találkoztak, szívesen ment el vele programokra, rengeteget beszélgettek, nagyon irigyeltem érte. De aztán a lány szó szerint egyik napról a másikra, minden ok nélkül nem írt neki. Két évig nem heverte ki, hogy semmire nem reagált. Azóta új barátokat nem tudott szerezni, azzal a lánnyal pedig, akivel amúgy is csak évente talizik, tényleg csak a vírus miatt tart a találkozástól, mert vele is szívesen találkozott vírus előtt. Amikor a vírus az elején járt, akkor nem is volt ennyire betojva, de aztán apánk kórházba került, háromszor is. Egyik alkalommal se volt koronás, teszttel indítottak nála a kórházban, és amióta teletömték antibiotikummal, azóta sokkal jobban van, viszont nagyon be van tojva, nehogy elkapjon valamit. Persze, én is féltem, de mivel a munkája miatt naponta találkozik néhány percre rengeteg emberrel, nem tudja elkerülni a "veszélyt", és én sem fogok itthon penészedni, mert még ki tudja, meddig tart.
2020. nov. 13. 01:48
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
Nem lehet h tetszett neki a lany? Igen, tudom h nővéred van. De lehet mélyebb érzelmeket táplált iránta, azert vágódott el hirtelen a kapcsolat es viselte meg ennyire. Es most nem tud/akar közel kerülni másokhoz. En gondolkoztam mar ezen testvérem eseteben (lany,26 eves)-1 db fiuja nem volt meg, de barátai se nagyon, lehet leszbikus es nem meri felvállalni? nem tudom :S 26 evesen azert fura hogy nem erdeklodik egyaltalan a fiuk iránt...vagy ugy akárki iránt
2020. nov. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Ne könyveljünk már el mindenkit leszbikusnak, akinek sokáig nincs pasija, please :/
2020. nov. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Úgy viselkedik, ahogy járvány estén egy értelmes ember teszi. Főleg ha veszélyeztetett személlyel él együtt. Az, hogy jaj mástól is elmoshatja apád, egy dolog. Dolgoznia muszáj. A vele együtt élőknek nem muszáj viszont feleslegesen koslatni mindenhova, hogy ne “uncsizzanak”. Ha véletlen egy ilyen koslatásból hazaviszed a vírust apádnak, aki feldobja a pacskert, vagy tartós egészségkárosodást szenved, akkor hogy számolsz el majd a lelkiismereteddel? 2020 van nem 1920 hogy csak személyesen érintkezve tarthassák a kapcsolatot az emberek. Ha mindenki értelmesen viselkedett volna, akkor most nem kellett volna ennyi korlátozás megint meg ki tudja mi lesz, lehet ezt is szigorítják majd.
2020. nov. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, tuti nem volt belé szerelmes. Azért is biztos, mert a lány leszbikus, mint kiderült, szóval miután megtudta, talán lett volna esélye. Persze, ez csak az én véleményem, lehet nem így van, viszont az biztos, hogy nem leszbikus. Tény, hogy soha nem volt még párkapcsolata, viszont imád olvasni, a könyvespolcai roskadoznak a romantikus könyvektől. Nekem ezektől borsódzik a hátam, a sok nyáltól, de ő tényleg szereti. Jó a kapcsolatunk, és sokszor játszottunk olyat, hogy egymás képzeletbeli barátját elmondtuk, milyen lenne. Apánknak édes mindegy, hogy valaki az ellenkező vagy a saját neméhez vonzódik, minket is így nevelt, és nekünk is mindegy, tehát ha akár csak bi lenne, azzal se lenne gond. Sajnos, a nővérem kiskorában nagyon félénk volt, mert sokat piszkálták. Velem ellentétben, neki nem voltak barátnői. Az a lány volt az első igazi barátja, vagy legalábbis annak hitte. Beszélgettem vele erről, és őszintén elmondta, egyszerűen nem megy neki a barátkozás, hogy időt és energiát vigyen bele egy újba. Nem akar újból bizalmat szavazni. Volt egy lány, akivel egész jóban lett, mesélt is róla, hogy elbeszélget vele, de találkozóra nem került sor, hogy elmennek pl: moziba vagy plázába, mert be volt tojva, végül azelőtt eltűnt, hogy barátsággá nőhette ki volna magát a dolog. Azóta pedig senki. És az a szomorú, hogy ebbe úgy tűnik, belekényelmesedett, de közben nem is a barátnőjét hiányolja sztem, hanem azt, hogy azt hitte, van egy igazi barátnője, akivel bármit meg tud beszélni. Persze, jó testvérek vagyunk, jól kijövünk egymással és jók vagyunk a lelkizésben, de akkor is, tesók vagyunk, és végső soron ég és föld.
2020. nov. 13. 02:11
 7/10 A kérdező kommentje:
Tartom is a kapcsolatot a barátaimmal, viszont ritkán, nem mindennap, de olykor elmegyünk találkozni. Nem forgalmas helyre, nem részegre isszuk magunkat, csak kicsit lazítunk, beszélgetünk, mert bármilyen szuper is a 21. század csodája, az internet, jobb személyesen beszélni a másikkal. Pláne most, hogy megint távoktatás, ami szuper, nem kell maszkban rohadni a meleg, tömött teremben, viszont megint csak itthon penészednék. Nem lihegünk egymás nyakába, nem eszünk-iszunk egymás után... oké, két méter nincs meg, de nem is 20 centire szívjuk egymás levegőjét.
2020. nov. 13. 02:16
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Magyarul, azt csináljátok amiért isten tudja mióta rimánkodnak már nektek, hogy bírják ok már ki. Iskola is azért nincsen ba meg, hogy ne találkozzatok, nem azért, hogy jobban ráérjetek.
2020. nov. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem teljesen normálisan igazodik a jelenlegi helyzethez a nővéred viselkedése, - igyekszik felelősségtudattal kezelni a helyzetet és kihozni az értelmes legjobbat a körülményekhez viszonyítottan. Véleményem szerint mértéktartó.
2020. nov. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

Hasonló lehetek, mint a tesód, azzal a kivétellel, hogy mi a húgommal legjobb barátok vagyunk.


Nekem is rengeteg könyvem van, nyálas is, és mivel az nem a valóság, nekem nem kell. Nem vagyok aszexuális, de nagyon alacsony a libidóm, nagyon egyszerű igényeim vannak, viszont a férfiaknak kell a változatosság, ami nekem nem megy. Eljátszhatnám, de minek.


A vírustól én is a szeretteimet féltem. Inkább kibírom most egy kicsit nélkülük, mint örökké.

2020. nov. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!