Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért diszkriminálnak az emberek?

Miért diszkriminálnak az emberek?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim. Vannak emberek akik alapból kedvesek és kedvesnek tartják magukat, más emberekkel kedvesek. Velem mégsem azok. Más emberekkel barátkoznak, de velem pl senki sem hajlandó barátkozni. Nem értem mire fel van ez a kettős mérce

2020. nov. 13. 03:56
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
A hiba a te készülékedben van. Vizsgáld meg magad, hogy vajon miért nem akar senki se barátkozni veled, miért viszonyulnak hozzád úgy, ahogy. Minden okkal történik.
2020. nov. 13. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem valakit erről hogy mi a baj velem amiért nem akar barátkozni velem. Azt mondta, hogy nincs velem semmi baj, csak ő éli az életét, nincs ideje velem foglalkozni
2020. nov. 13. 13:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy ember véleménye még nem vélemény.
2020. nov. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Veled nincs közös érdeklődési kör, nincs miről beszélgetni, esetleg a meglévő barátságaik is érdekbarátságok (ez mondjuk inkább munkahelyre jellemző).
2020. nov. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy talán autista?
2020. nov. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4 pedig én próbálok nyitott lenni és érdeklődő vagyok. Bármiről hajlandó lennék beszélgetni csak valaki szóljon hozzá


#5

Nem tudok róla

2020. nov. 13. 17:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Bármiről senki nem tud beszélgetni, biztos van, ami jobban érdekel, amiben szívesen elmélyedsz, lehet több dolog is. Én pl nagyon szeretem azokat a videókat, amikben bemutatják, hogy hogyan készül valami.
2020. nov. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!