Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen kellemetlen...

Miért ilyen kellemetlen angolokkal beszélni? Mintha egy érzéstelen robottal beszélnek...

Figyelt kérdés
Semmi testbeszéd, semmi mimika, non-verbális jelek stb. Ezek hús-vér emberek?
2020. nov. 13. 17:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Neked kellemetlen, nekem nem. Veled van valami bibi. Lehet túlságosan érzékeny vagy.
2020. nov. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Mert nagy eséllyel, az Angolnak értelmeznie kell (mint egy robot) hogy mit akarsz neki mondani. Majd ha jól fogsz beszélni angolul, az angol is lazább lesz veled.
2020. nov. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%

Ezeket az okokat tudom elképzelni:

1. Nem tudsz angolul és ezért nem lehet veled érdemben beszélni.

2. Nem érdekli őket, amiről beszélsz.

3. Érzik, hogy próbálod lenézni őket.

4. Emberileg nem vagy nekik szimpatikus.


Hat éve élek Angliában, sose volt ilyen problémám.

2020. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

konkrétan milyen angolokra gondolsz?

Kor-nem-végzettség-stb....???

2020. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

4


Észak-angliai férfiak. De a nők is meglehetősen ridegek és nincs testbeszédjük, sem mimikájuk. Az arcuk tökéletes fapofa, pókerarc. Semmi kifejezés nincs kiülve az arcukra, de a szemükből sem tudsz kiolvasni semmit. Kicsi ijeszőek.

2020. nov. 13. 18:47
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem tudom, a ferjem mellett 99%-ban csak angolok vesznek korul - videken tenyleg pedigres tarsasag van. Masok. Udvariasak. Lelkuk bennso melyen sem rosszindulatuak. Tenyleg nyugodtak. Ha egy bunkoval talalkoznak, aki nem angol, a vegsokig civilizaltak maradnak.

Ha ez az, ami zavar, nem ehhez vagy szocializalva.

2020. nov. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

6


Én azt tapasztalom, hogy ez az udvariasság csak egy álca, csak a felszín, legbelül rejtett agresszió van. Elég ha valamit nem úgy csinálsz ami az előírt szokás, már dúlnak-fúlnak mérgükben. Nagyon frusztrált társaságnak tűnik. És agresszív bandának.

2020. nov. 13. 19:03
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

Neked csak a felszínt mutatják, mert semmilyen módon nem éreznek elég fontosnak, hogy elmondják mit éreznek és mi foglalkoztatja őket.


A bénázás miatt pedig mindenhol fújnak.

2020. nov. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

8


Te vérbeli pszichopata vagy ugye? Mert már figyelem írásaid egy ideje, ugyanabban a stílusban nyilvánulsz meg mindig.

2020. nov. 13. 19:12
 10/22 Laylah ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én laktam Angliában két évet, de ilyet nem figyeltem meg. Leginkább azt tudom elmondani, hogy a többség úgy viszonyul hozzád, ahogy te hozzájuk. Ha te kedves vagy, akkor ők is azok lesznek veled. Aztán van pár kivétel, aki eléggé fenn hordja az orrát, de ilyen mindenhol van.
2020. nov. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!