Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utalhat egy ember jellemére a...

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Utalhat egy ember jellemére a zenei ízlése?

Figyelt kérdés

Vannak az előítéletek, melyek szerint a klasszikus zenét a sznobok hallgatják, a rockerek mind durvák... Utalhat valamire az ember jellemében az, hogy milyen zenét kedvel?


Valamint, ezek az előítéletek hatással vannak adott ember(ek) életére?


2020. nov. 14. 21:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nálam ez abszolút hangulat függő. Simán ordíttatok egy ABBA slágert a kocsiban, majd egy fél óra múlva sikkoltózós power-metálra relaxálok. A Liszt rapszódiákat ugyanúgy szeretem, mint az Iron Maident.
2020. nov. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Steelwasp79 válasza:
Valahol igen. Tipikus társadalmi rétegzene volt amerikában a RAP. Aztán jött a gengszter rap. Ezt valószínű nem a golfpályán héderelő dollármilliárdosok hallgatták. Innentől a jellemvonzata a stílusnak nem kérdéses
2020. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább valamilyen csoporthoz, szubkultúrához tartozásra utalHAT, de ez se mindenkinél állja meg a helyét.

Én régen eurodance-t hallgattam, majd a trance is hozzájött, aztán belecsúsztam a J-Pop-ba, azután rákattantam a eurobeatre és közben volt egy nagyobb kilengésem a happy hardcore felé, majd totálisan vissza a eurobeatre. Csupa olyan stílus, amit nem szoktak nagyra értékelni. :) Mivel régen nagy anime fan voltam, így nekem akkoriban nagyon megvolt a szubkultúrához tartozás, de a eurobeat-tel a mai napig is megvan mérsékelten. Egyébként a második diplomámat csinálom természettudományos területen (elhivatottság miatt), szeretem a természetet megismerni, megfigyelni, vonz az ökogazdálkodás, empatikus, toleráns, széles látókörű, de egyben lázadó ember is vagyok. A zenei ízlésem vajon mennyire utal ezekre? :D

2020. nov. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Figyelj. Én 170cm magas vékony szőke hajú kék szemű 30 éves nő vagyok. Rengeteget adok magamra, művelnek is gondolom magam. Ha rám nézel azt mondod hogy egy sznob, karot nyelt picsa vagyok, aki biztosan a pop slágereket nyomatja ezerrel holott ez nem igaz. Imádom a Metál zenéket, imádom a Hard Rock zenéket és igen az automban is bomboltetem a rock zenét amikor egyedül utazom. De ezt a ferjem se tudja rólam :D
2020. nov. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Max annyiban, hogy igénytelen-e amit hallgat, avagy sem
2020. nov. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15# mi számít igénytelennek?
2020. nov. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én igénytelen alatt az ilyen káromkodós, gyalázkodó magyar rapet értem például. Semmi különösebb bajom a magyar rap zenével, de van belőle egy-kettő nagyon aljas
2020. nov. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!