Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mire utal ha azért nem...

Az mire utal ha azért nem megyek sehova egy kis varosban nehogy osszefussak olyan emberekkel akikkel nem vagyok joban?

Figyelt kérdés
Mar vagy 3 éve van 2 ember akivel osszevesztem. A mai napig ha meglatom őket kb a rosszullét kerülget. Ezért nem megyek be a varosomban sehova mert tuti biztos hogy velük találkozok pont és vágják rám a pofakat. Inkabb elmegyek 20 km-t és bevasarlok egy másik varosban. Mit tegyek hogy másképp legyen?
2020. nov. 15. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél erőt magadon és szard le őket. Csak az eleje lesz nehéz

De ne hagyd már, hogy örökre 2 másik ember irányítsa az életed.

2020. nov. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annyiszor megfogadtam már ezt, de valahogy mindig eltantorodok. Ha meglatom őket kb 200 lesz a pulzusom es remegek tőlük.
2020. nov. 15. 09:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez az egyetlen helyzet, amitől félsz? Általában jól kijössz az emberekkel, nem okoz félelmet új emberek, új helyek megismerése, felfedezése?

Mert ha mástól is félsz, akkor ez valamilyen szorongásos betegség lehet, pl. szociális szorongás és erősen javasolt egy pszichológus felkeresése.

2020. nov. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!