Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki gonosz, rosszindulat...

Ha valaki gonosz, rosszindulatú, alávaló velem, és én emiatt flegma és egyáltalán nem kedves vagyok vele, akkor én rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogy kéne vele viselkednem..? Direkt idegesít, direkt rosszindulatú, kibeszél, stb. Elkerülni nem tudom. Mit kéne tennem? Én már hozzá se szólok, de ő néha igen, és direkt csak rossz dolgokat, rosszat mond a ruhámra, mindenre. Nem tudom ezt úgy kezelni, mintha nem mondana semmi rosszat.. De én nem akarok erre a szintre süllyedni. Hogy lehet ezt kivédeni?
2020. nov. 16. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. nov. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kinek a szemében lennél rossz ember?

Az övében, aki a kérdésben szerepel, biztosan.

Az enyémben nem, mert kívülálló vagyok, érdektelen.

.

Azt viszont vedd figyelembe, hogy flegmaságoddal a rosszindulatát növeled.

2020. nov. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
Nekem van ilyen ismerősöm, nem érzem magam rossz embernek emiatt. Próbáltam vele kedves lenni de akkor sem bírta ki hogy ne vegzáljon, szóval már ennyi energiát se pazarlok rá.
2020. nov. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!