Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnám rávenni a barátnőm...

Hogy tudnám rávenni a barátnőmet, hogy a kedvemért leadjon 30-50 kg-ot kb?

Figyelt kérdés

Nagyon gyönyörű arca van, elmehetne topmodellnek, viszont 90+-os :(

Nagyon szeretem, nem szeretnék tőle emiatt megválni, viszont tőlem is kért pár dolgot, hogy mit hogy alakítsak ki magamon, szerintem azon felül még csinosabb lehetne, hogy azt is szeretném, hogy egészséges legyen. (bocs, ha rossz helyre írtam ki)


2020. nov. 16. 21:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%

30 oké, 50 talán kicsit sok, nem?

közös sportolás, hogy a kérdésre is válaszoljak?

2020. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%

Pl. Elmehetsz te vásárolni, főzhetnél te egészséges kajákat, tornázzatok együtt.


Szerintem ha oda böfögnéd neki, hogy " kicsi szívem nem akarsz fogyni, mert akkor kva szexi lennél" az szerintem nagyon bunkó lenne.

2020. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
28%
Mikor megismerted vékony volt? Ha hosszú egészséges életet szeretne, akkor sürgősen fogyjon le, ha nem akar idő előtt meghalni kínszenvedve.
2020. nov. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%

Milyen magas a 90 kilójához?

Te milyen magas vagy hány kiló?

2020. nov. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%

#3:

Állj már le, azért nem japánszumó-súlyban van a csaj.

2020. nov. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

kb megsaccoltam, nyilván a 30 jobban igaz :)

sose árulta el, hogy hány kiló, azt tudom, hogy 170 cm

Tételezzük fel, hogy 100 kg (nagyon gonosz vagyok akkor) és ha már ehhez fogyna 30 kg-ot, akkor hálát adnék a Jóistennek, hogy segített közbejárni.

Na pld közös sportnak ő is örülne azt tudom, hogy ő is szeret sétálni.

60-75 kg között gondoltam egyébként. Nem, akkor se volt vékony de hízott még azóta sajnos :(

2020. nov. 16. 22:12
 7/25 Metionin ***** válasza:
41%
Ezt neki kellene elhatároznia saját magáért. Amikor megismerted nem volt kövér?
2020. nov. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
28%
Nektek kár együtt lenni, egyikőtök sem fogadja el a másikat. "Nem szeretnék tőle emiatt megválni." Jajj istenem..🤦‍♀️
2020. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Metionin ***** válasza:
59%
Ja most olvasom hogy azóta is hízott. Hát akkor valószínűleg még fog is ahogy idősödik, főleg ha gyereket is szül. Ha ő maga nem kezd el ezért tenni akkor hiába mondod neki. Én amondó vagyok hogy ha nem tudod elfogadni így akkor szakíts és keress olyan lányt aki súlyban is megfelel neked. Mert így szívás lesz hogy amíg vele vagy, mindig arra gondolsz hogy bárcsak vékonyabb lenne.
2020. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a séta meg a bicaj meg az otthoni torna biztos jó lenne.


Mondhatnád mondjuk, hogy te is akarsz fogyni vagy izmosodni de nem akarod egyedül benne van-e így nem bántod meg

2020. nov. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!